2023 Czterogwiazdkowy S Branden Hillman jest zaangażowany w stan Michigan

Michigan Wolverines dodali kolejny kawałek do klasy 2023, gdy czterogwiazdkowy defensywny obrońca Brandyn Hillman zobowiązał się do Jima Harbaugha i Blue Corn podczas jego wizyty w Ann Arbor w ten weekend.

Poprzednia Notre-Dame Został zwolniony ze swojego NLOI zaledwie tydzień wcześniej. Od czasu wznowienia naboru otrzymał też inne oferty od stan OhioUSC, Wisconsin, Cincinnati, LSULouisville i inni.W rozmowie z EJ Holland z On3W tamtym czasie Hillman opisał, co mu się podobało w byciu Wolverine’em.

„Michigan to dobra szkoła” – powiedział Hillman. „Zdecydowanie ufam Michigan. Podoba mi się, że są konkurencyjni rok po roku. Podoba mi się, że są na konferencji i grają o mistrzostwa. Wejście do miejsca, w którym obrona jest silna i mogę dodać do tego, jest wspaniałe ”.

Stojący 6 stóp i ważący 191 funtów, Hillman jest czterogwiazdkowym i zajmuje 214. miejsce w klasyfikacji generalnej 247Sports. Pochodzi z Portsmouth w Wirginii, a karierę przygotowawczą rozpoczął w Churchland High School.

Hillman został wymieniony jako sportowiec, ale został zwerbowany do gry w bezpieczeństwo w Michigan. Jay Harbaugh przodował w tej rekrutacji.

„Jest świetnym trenerem” – powiedział Heilmann Hollandowi. To świetny facet. Wszystko, czego chciałem w Notre Dame, mogłem znaleźć w Michigan. To jest boisko. Biorę to i biegam z To.”

To ogromny dodatek w ostatniej sekundzie do klasy Michigan z 2023 roku. Wolverines nie mieli prawdziwego bezpieczeństwa w tym turnieju, więc dodanie największego talentu, takiego jak Hillman, do defensywnego zaplecza zapewnia znakomite wykończenie klasy średniej, które obejmuje również cztery- gwiazda Cornerback Jyaire Hill , a także trzygwiazdkowy Cornerback Cameron Calhoun i trzygwiazdkowy Corner / Safety DJ Waller.

Sprawdź najważniejsze wydarzenia z ostatniego ostatniego roku Michigan Wolverines poniżej.

Czytaj więcej

READ  Kawakami: Nowe umowy The Warriors Jordan Poole i Andrew Wiggins i ich znaczenie dla Draymonda Greena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.