247 Midseason True Freshman All-American Athletic Team 2022

(Zdjęcie: Getty)

Kelvin BanksOL, Teksas
Najwyższa ocena 247: nr 30 ogólnie, nr 3 OT

Począwszy od pierwszego dnia Longhorn, Banks pokonał skok. Jego wynik za blokowanie podania w PFF wynoszący 83,5 plasuje się w pierwszej dwudziestce w kraju wśród wszystkich ofensywnych wślizgów. Banks zmierzył się w tym sezonie z dwoma amerykańskimi sprinterami EDGE – Willem Andersonem, Willem McDonaldem – i nie pozwoliły na żadne zwolnienie w żadnym meczu. W tym sezonie zrezygnował tylko z jednego worka.

Czy CampbellOL, LSU
Najwyższa ocena 247: nr 66 ogólnie, nr 9 OT

Kolejny start pierwszego dnia lewego wślizgu, Campbell w dużej mierze osiągnął lepsze wyniki w tym sezonie. Pozwolił Kissowi w kwiecie wieku, ale od tego czasu nie zrezygnował z niego. W tym sezonie zezwolił na wielokrotną prasę tylko w dwóch meczach (Florida State, FL) i ma wynik 71,7 w College PFF, najwyższy spośród wszystkich prawdziwych zawodników pierwszego roku, którzy oddali 20% strzałów swojej drużyny.

Blake MillerOL, Clemson
Najwyższa ocena 247: nr 31 OT

Miller dostał początkową pracę z obozu jesiennego i miał solidny sezon startowy. Jest dobrym blokerem ataku Clemsona, a Miller poczynił pewne postępy w ochronie podań. Nie pozwolono mu zostać zwolnionym przez ostatnie trzy tygodnie po tym, jak poddał się dwukrotnie w pierwszych czterech meczach. Wynik Millera 66,8 PFF plasuje się na trzecim miejscu wśród wszystkich prawdziwych początkujących.

Juna SafainaOL, Arizona
Najwyższa ocena 247: Nr 21 IOL

Savaiinea, początkujący gracz w każdym meczu ofensywy Wildcat, zajmujący 35 miejsc w kraju w jardach na mecz, radzi sobie dobrze. Dostał tylko dwie torby w siedmiu meczach i zajmuje 59,7 miejsca w PFF na piątym miejscu wśród wszystkich prawdziwych początkujących, którzy oddali co najmniej 20% strzałów swojej drużyny.

READ  Lewis Hamilton, F1 potępia rasistowskie obelgi Nelsona Piqueta w wywiadzie po Grand Prix Wielkiej Brytanii 2021

Bichon WembleyOL, Georgia Południowa
Najwyższa ocena 247: Nr 128 IOL

Niewiele drużyn gra bardziej ofensywnie niż Georgia Południowa, a Wembley zaliczył ich 442 w siedmiu meczach. 6 stóp-2, 305 funtów ofensywnych strażników poddał się w tym roku siedmiu presji i pomógł wytyczyć drogę do pośpiesznego ataku, średnio pięć zdrowych jardów na noszenie.

Przedsezonowe typy: Kelvin Banks, Teksas; Will Campbell, LSU; Blake Miller, Clemson; Cole’a Hutsona, Teksas; Juna Savina, Arizona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.