2D Prince of Persia otrzymuje zręczny zwiastun po reakcji na postać

Transmisja na żywo Ubisoft z Summer Game Fest Bonanza ujawniła mnóstwo zrzutów ekranu z gry z nowego 2D Prince of Persia: Zagubiona korona. Daliśmy nam również więcej czasu na pokochanie nowego projektu gry Prince Które jakimś cudem wzbudziły kontrowersje.

Ta niespodzianka sięga formatu 2d Książę Fares Został ujawniony podczas czwartkowej transmisji Summer Geoff Fest, ale dzisiaj zobaczyliśmy całą masę tego, w tym kilka niesamowitych ruchów mocy, którymi będziemy się bawić.

Książę Fares Pierwotnie wydany w 1989 roku, stworzył zespół kierowany przez Jordana Mechnera. Po serii ciosów franczyza triumfalnie powróciła w 2003 roku w oszałamiający sposób Piaski Czasuśledzony przez Nieco malejące zwroty wojownik wewnątrz I dwa trony. Potem sprawy potoczyły się trochę wolno, z jeszcze bardziej dzielącym ponownym uruchomieniem w 2008 roku i mniejsza grupa Muzyka pop Gry, Zapomniane Piaski. Ale od 2010 roku biednemu księciu nie udało się wyciągnąć z domu nowej zabawki.

przeróbka Piaski Czasu ma Notoryczne niepowodzenieprzemykając między studiami Ubisoftu, w końcu przedłużając i przedłużając datę premiery całkowicie wyciągnięty. Ten Jeszcze bardziej zaskakujące było to, że oprócz tego wszystkiego było coś zupełnie innego Muzyka pop Gra była jednak w przygotowaniu Wygląda na to, że może być świetnie.

Ubisoft

W Internecie było też wielu wściekłych ludzi, którzy byli wściekli w odpowiedzi na migawki ponieważ, Jako gatunek boimy się zmian. tak jak VGC wspomnianyPierwszy zwiastun spotkał się z falami nienawiści w wielu przesłanych plikach, m.in Liczba ocen, które nie lubią, przewyższa liczbę polubień ponad dwukrotnie.

Co zabawne, niektóre skargi dotyczyły tego, że nie jest „prawdziwy” Książę Fares Gra Bo to nie jest 3D. Ach, wina młodości. Inni są zdenerwowani, że książę ma nowy wygląd Dlatego nie jest on właściwym księciem ich serc. Z wyjątkiem tego, jak twórca serii Mechner tak błyskotliwie wskazuje, Prince został mocno przeprojektowany w prawie każdej grze z serii.

READ  Firma wypuściła analogową grę wideo z 1962 roku w kieszeni

Ten obiecujący nowy wpis ma ukazać się w r 18 stycznia 2024 r., ale skoro to A.J gra ubisoftu, Możemy się tego spodziewać gdzieś w roku Space 30X7.


Kotaku Obejmuje wszystko, co Summer Game Fest, od głównego pokazu w czwartek po inne wydarzenia odbywające się w ciągu następnego tygodnia. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem rozbudowanych gier 3D, czy intymnych i niecodziennych gier niezależnych, Tutaj możesz być na bieżąco ze wszystkimi sprawami związanymi z SGF.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.