6 nastolatków wyrzuconych z samochodu w wypadku na autostradzie w Tennessee: NPR

PRZYJEMNY WIDOK, Tennessee. — Sześciu nastolatków, w tym roczne niemowlę, zginęło w wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielę wczesnym rankiem na autostradzie w środkowym Tennessee, poinformowały władze. Dwie osoby dorosłe zostały ranne, w tym jedna ciężko.

Kiedy służby ratownicze przybyły na miejsce wypadku w hrabstwie Robertson około 2 w nocy, znalazły przewrócony samochód – powiedział Brent Dyer, szef Biura Usług Zarządzania Kryzysowego hrabstwa Robertson.

Pierwsi ratownicy znaleźli sześć dziewcząt w wieku od 1 do 18 lat, które zostały wyrzucone z samochodu i nie można ich było uratować, powiedział Dyer w komunikacie prasowym.

Kobieta, która została wyrzucona z samochodu, trafiła do szpitala w stanie krytycznym – poinformowały władze. Jak poinformowały władze, jedna osoba została lekko ranna.

Władze poinformowały, że w pobliżu uszkodzonego samochodu znaleziono drugi pojazd z kierowcą bez obrażeń. Nie od razu zidentyfikowano zabitych i rannych. Nie od razu było jasne, czy są spokrewnieni.

Wypadek miał miejsce na I-24 w pobliżu Pleasant View i Springfield, a część autostrady była zamknięta na kilka godzin przed ponownym otwarciem w niedzielę. Tennessee Highway Patrol bada przyczyny wypadku.

Powiatowe Biuro Zarządzania Kryzysowego koordynuje profesjonalne usługi w zakresie zdrowia psychicznego i doradztwa dla ratowników.

„Nasze biuro zdaje sobie sprawę z niewiarygodnej trudności tego scenariusza” – napisano w komunikacie prasowym Dyer.

READ  Najnowsze wiadomości wojenne rosyjsko-ukraińskie: komunikaty na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.