84-letni prezenter Yankees został uderzony w twarz przez nieczystą piłkę, ale nie przegapił ani chwili

John Sterling to legenda wśród komentatorów Major League Baseball. Sterling dzwonił Jankesi z nowego yorku Od 1989 roku i nadal jest silny w wieku 84 lat. Można by pomyśleć, że Sterling widział to wszystko po relacjonowaniu sportu na żywo przez pięć dekad, ale baseball zawsze ma sposób na znalezienie czegoś nowego do zaoferowania. Sobotnia noc vs Boston Red SoxSterling stał się legendą gry za wykazanie się wytrwałością i odpornością w loży prasowej.Gdy Nowy Jork kończył zwycięstwo 3-1 w dziewiątym meczu, Sterling został uderzony w twarz faulowaną piłką. Piłka odbiła się głośno, gdy wszedł do loży prasowej, a Sterling krzyczał „Ach! Ach!”, Zanim piłka mogła go uderzyć. Jednak Sterling zlekceważył grę i dotarł do finału, aby odnieść kolejne zwycięstwo Yankees.

WFAN zamieścił na Twitterze film, na którym Sterling uderza piłkę w sobotnią noc i oglądanie tego jest niesamowite:

Wydawało się, że ta piłka uderzyła go mocno. Oczywiście Sterling sprzeciwił się temu, nazywając to po meczu „blitzkriegiem”.

Tak wyglądało wezwanie dla kibiców oglądających mecz.

Myślisz, że bejsbol w twarz uniemożliwi Sterlingowi ukończenie gry? Nie ma szans. Yankees potrzebują wszystkich zwycięstw, aby nadążyć za Ligą Środkowo-Wschodnią w tym sezonie, a Sterling był tam ze swoim charakterystycznym wezwaniem – „Tye Yankees wygrywają!” – przeniknąć zwycięstwo.

Czytaj więcej

READ  Rozgrywający NFL Tom Brady, Aaron Rodgers, Patrick Mahomes i Josh Allen zmierzą się w meczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.