9 najlepszych aplikacji na nowe urządzenie z Androidem 2021

Gratulacje na nowym urządzeniu z Androidem! Gdy skończysz z całą legalnością konfiguracji konta i usług Google (prawdopodobnie możesz to zrobić z producentem telefonu i operatorem), w końcu jesteś gotowy do posiadania telefonu lub tabletu. Rozbudowując swój procesor poczty e-mail o nowe wiadomości e-mail i usuwając niepotrzebne aplikacje z urządzenia, nadszedł czas, aby zainstalować kilka świetnych aplikacji, które poprawią Twoje życie. Oto dziewięć aplikacji na Androida, które sprawiły, że byłem szczęśliwy i zorganizowany bez pytania o zbyt wiele danych użytkownika lub irytowania reklamami.

Notatki Notatnika ColorNote

Notatki Notatnika ColorNote
Zrzut ekranu: Notatki

Aplikacja Colornote

Mój dom jest pełen notatek pocztowych, które są strategicznie rozmieszczone na wielu powierzchniach: moim biurku, szafkach i desce do krojenia. I wszystkie służą innym celom: niektórym listom zakupów, niektórym przypomnieniom o zwrocie towaru, niektórym listom, które muszę zrobić. Aplikacja ColorNote to cyfrowa wersja mojego uzależnienia od karteczek samoprzylepnych, ale zorganizowana na ekranie. Możesz utworzyć notatkę tekstową lub listę kontrolną i dostosować kolor, aby ułatwić odróżnienie jednego od drugiego. Aplikacja posiada kalendarz, w którym możesz określać ważne daty, udostępniać osobiste notatki znajomym i rodzinie lub synchronizować notatki na wielu urządzeniach.

ColorNote to w zasadzie cyfrowa wersja karteczek samoprzylepnych, ale uporządkowana na ekranie.


Zeszyt

Wykorzystanie notebooka przez Joho Corporation

Zeszyt
Zrzut ekranu: Joho

Wykorzystanie notebooka przez Joho Corporation

Posiadanie mocnych aplikacji do robienia notatek na telefonie komórkowym jest łatwe: w ten sposób możesz pisać szczegółowe notatki, dodawać odpowiednie zdjęcia ze spotkania służbowego i przechowywać czasopismo na jednym urządzeniu. Bezpłatna aplikacja do notatników dostarczana przez Zoho zapewnia potężne narzędzia do organizowania notatek w piękne notatniki z pięknymi cyfrowymi kartami i dokumentowania wszystkiego i wszystkiego. W notatkach, które piszesz, możesz osadzać elementy multimedialne, takie jak szkice, zdjęcia i pliki audio, i dodawać tyle stron, ile potrzebujesz. Twoje dane są przechowywane lokalnie, ale jeśli masz konto Zoho, możesz synchronizować swoje notatniki na wielu urządzeniach (w tym Windows, macOS i iOS).

Ta bezpłatna aplikacja do notatników dostarczana przez Zoho zapewnia zaawansowane narzędzia, które pomagają organizować notatki w cyfrowe notatniki z pięknymi cyfrowymi kartami i dokumentować wszystko.


Szczypta: widżet samoopieki zwierzaka

Finch, aplikacja dla zwierząt domowych do samoopieki

Szczypta: widżet samoopieki zwierzaka
Zrzut ekranu: Pinch Cars

Finch, aplikacja dla zwierząt domowych do samoopieki

Wkraczamy w drugi rok epidemii, a każdy odczuwa inny rodzaj samotności i zmęczenia. Dobrą rzeczą jest to, że Finch, pingwin samoopieki, jest tutaj, aby pomóc nam lepiej dbać o nasze zdrowie psychiczne. Żyje w aplikacji i codziennie motywuje Cię do dbania o siebie: sprawdzi Twój nastrój i od czasu do czasu podpowie, żeby się rozciągać i wyznaczać sobie cele, które pomogą mu zdobywać punkty energii w swoich przygodach. Darmowa wersja ma wiele do zrobienia, ale możesz uaktualnić do Finch Plus, aby uzyskać więcej ćwiczeń samoopieki; Roczna subskrypcja kosztuje 39,99 USD.

Finch, pieszczoch samoopiekuńczy, jest tutaj, aby pomóc nam lepiej dbać o nasze zdrowie psychiczne. Finch Plus oferuje dodatkowe szkolenie w zakresie samoobsługi: 39,99 USD rocznie za subskrypcję.


CBT sub

Podaplikacja CBT

CBT sub
Zrzut ekranu: Reliance

Podaplikacja CBT

Jeśli monitorujesz swoje zdrowie psychiczne bez konfiguracji Fincha, suplementacja CBT (terapia poznawczo-behawioralna) jest bardzo praktyczną alternatywą. Zapewnia bezpieczne (i bezpłatne) miejsce do dokumentowania swoich myśli i zapewnia szkolenie w zakresie umiejętności CBT, niezależnie od tego, czy pracujesz z lekarzem, czy nie. Możesz zapłacić 9,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD co sześć miesięcy, aby uzyskać dostęp do dodatkowych samouczków i treści.

Aplikacja CBT Companion zapewnia bezpieczne miejsce do dokumentowania swoich przemyśleń i zapewnia szkolenie w celu ćwiczenia umiejętności CBT. Dostęp do dodatkowej zawartości za 9,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD co sześć miesięcy.


Śledzenie pakietów oferty

Wniosek o ofertę

Śledzenie pakietów oferty
Zrzut ekranu: Oferta

Wniosek o ofertę

Biorąc pod uwagę, jak zawstydzający są obecnie piraci Porsche, ważniejsze niż kiedykolwiek jest poznanie statusu dostawy wszystkich paczek, których oczekujesz – niezależnie od tego, czy są to prezenty dla przyjaciół i rodziny, czy artykuły spożywcze, które należy jak najszybciej schłodzić. Afterwardship pozwala ręcznie wprowadzić każdą oczekiwaną paczkę (zamiast prosić o dostęp do wszystkich e-maili, jak inne aplikacje) – wystarczy wprowadzić numer śledzenia i wymienić kuriera, który dostarczył paczkę, aby aplikacje mogły znaleźć resztę. Dzięki temu dowiesz się, gdzie na mapie znajduje się każda paczka i jaki jest jej aktualny status (aby zobaczyć najnowszą aktualizację, zwykle muszę wpisać nazwisko kuriera). W ten sposób wiesz, kiedy spodziewać się paczki, dzięki czemu możesz ją złapać przed przybyciem pirata na ganek.

Te aplikacje informują Cię, kiedy nadchodzi paczka, dzięki czemu możesz ją złapać, zanim przybędzie pirat na ganek.


Różnica zdań

Aplikacja Discord

Różnica zdań
Zrzut ekranu: Sprzeczność

Aplikacja Discord

Odkąd Google ogłosił, że zaprzestaje wycofywania Hangouts, aplikacji do czatu, którą znali i chcieli moi rodzice, szukam innej łatwej w obsłudze aplikacji do czatu. Discord może być witryną z wyboru dla graczy ten Jeden. Najpierw wystarczy podać swój adres e-mail, aby zarejestrować konto, i możesz zaprosić określone osoby do dołączenia do twojego serwera lub pokoju. W swojej prywatnej przestrzeni możesz rozmawiać ze znajomymi i rodziną, używając tekstu lub GIF-ów, albo mieć możliwość nawiązania połączenia wideo lub głosowego, nawet jeśli mają aplikacje lub interfejs internetowy.

Masz możliwość czatowania ze znajomymi i rodziną lub nawiązywania połączenia wideo lub głosowego, używając tekstu lub GIF-ów w swojej przestrzeni osobistej.


Przeglądarka Firefox

Aplikacja przeglądarki internetowej Firefox Mobile

Przeglądarka Firefox
Zrzut ekranu: Mozilla

Aplikacja przeglądarki internetowej Firefox Mobile

Byłem tak zmęczony wiadomościami generowanymi przez algorytm na stronie głównej przeglądarki Chrome, że zamiast tego zacząłem używać przeglądarki mobilnej Firefox na moim telefonie. Podobnie jak wersja komputerowa, mobilna przeglądarka Firefox może blokować moduły śledzące i skrypty, takie jak moduły śledzące media społecznościowe, moduły śledzące pliki cookie między witrynami, kryptowaluty i odciski palców. Bez tych drobiazgów, które za Tobą podążają, możesz normalnie przeglądać Internet, jednak niektóre witryny mogą ulec awarii, bez możliwości gromadzenia danych o Tobie. Możesz go dostosować, przełączając przeglądarkę w tryb ciemny lub przesuwając pasek wyszukiwania na dół ekranu, aby ułatwić korzystanie z telefonu.

Mobilna wersja znanej przeglądarki Firefox.


Menedżer receptur papryki3

Aplikacja Paprika Recipe Manager

Menedżer receptur papryki3
Zrzut ekranu: Hintside Labs

Aplikacja Paprika Recipe Manager

Moje obecne zarządzanie przepisami jest bardzo zagmatwane: mam kilka otwartych kart przeglądarki internetowej z przepisami, które chcę szybko znaleźć na moim telefonie. Dzięki Paprika mogę pobrać zawartość moich ulubionych przepisów (dostępnych online i przeszukiwanych przez Google) oraz zapisać składniki i instrukcje w tej małej aplikacji. Jeśli istnieją jakieś uwagi lub zmiany, które chcesz wprowadzić w oryginale, możesz zmienić recepturę importu. Aplikacja zawiera edytowalną listę zakupów spożywczych, spiżarnię i menu, a także kalendarz planowania posiłków, aby uporządkować kuchnię. Chociaż darmowa wersja pozwala na zapisanie maksymalnie 50 przepisów, możesz uaktualnić do wersji płatnej, która umożliwia synchronizację i zapisywanie nieograniczonej liczby przepisów między urządzeniami za 4,99 USD.

Pobierz zawartość swoich ulubionych przepisów i zapisz składniki oraz instrukcje w tej małej aplikacji. Wersja płatna umożliwia synchronizację między urządzeniami i zapisywanie nieograniczonej liczby przepisów za 4,99 USD.


Weawow Pogoda & amp;  Aplikacja widżetowa

Pogoda & Widget – Weawow
Zdjęcie: Vivav

Opcje dostosowywania widżetu Weawow

Od czasu przejęcia przez IBM The Weather, z Weather Underground – stroną, na którą zaprzysiągłem, ale doświadczenie jej użytkowania widziało najlepsze dni – szukam nowej aplikacji pogodowej, która zapewni prywatność użytkownika. Aplikacja pogody Weawow to ten jednorożec. Zamiast prosić o ciągły dostęp do wszystkich danych GPS, poprosi Cię o podanie swojej lokalizacji, co pozwoli Ci zrezygnować z udostępniania danych o lokalizacji stronie trzeciej i nie będzie wyświetlać reklam z jej prognozami. Te aplikacje ułatwiają osobom, które potrzebują zmiany jednostek miary, mają przyjazny interfejs i pozwalają mi dodać go jako widżet na ekranie głównym z wieloma opcjami dostosowywania.


READ  Jak twierdzą prawnicy, przeszukanie domu Trumpa ujawnia materiały objęte tajemnicą adwokata-klienta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.