A-listerzy boją się akcji w nowym zwiastunie „Haunted Mansion” Disneya.

(CNN) Klasyczne parki rozrywki Disneya ożywają Nowy zwiastun na „Haunted Mansion” tego lata i wygląda na to, że ma w zanadrzu kilka strasznych thrillerów.

„Ten dom płata ci figle” – powiedziała gwiazda filmu, Rosario Dawson, w klipie udostępnionym przez studio w czwartek.

Film opowiada o duecie matka-syn, granym przez Dawsona i nowicjusza Chase Dillion, którzy rekrutują grupę „tak zwanych ekspertów od parapsychologii”, aby pomóc eksmitować grupę „nadprzyrodzonych lokatorów” z ich nowego nawiedzonego domu. Disneya.

„Ta posiadłość jest zepsuta i potrzebuje wszelkiej możliwej pomocy” — mówi Owen Wilson, który ma na sobie coś, co wygląda na strój księdza i gra postać o imieniu Kent.Kadr z filmu Disneya „Nawiedzony dwór”.

Zwiastun pokazuje fragmenty wnętrza rezydencji, które fani legendarnej przejażdżki z pewnością rozpoznają, w tym długie korytarze, obiekty latające, wykopane groby i niesamowite postacie, takie jak „Mój dom bez okien” Roya Orbisona w tle.

Gwiazda „Morbiusa”, Jared Leto, został wybrany do zagrania Hat-Box Ghost, uroczej postaci, która początkowo pojawiła się w debiucie serii Haunted Mansion w parku Walt Disney World’s Magic Kingdom, ale została przerwana z powodu usterki technicznej. Na konwencie fanów D23 w 2022 roku Disney ogłaszać To Ghost Hat-Box powróci do atrakcji w tym roku.

W filmie występują Jamie Lee Curtis, Dan Levy, Danny DeVito i Tiffany Haddish. Curtis gra Madame Leotę, postać, której salon pojawia się również w ukochanym parku rozrywki. Aktorka nominowana do Oscara Opublikuj zdjęcie siebie w kostiumie na Instagramie w czwartek.

„Uważaj, śmierć czai się za każdym rogiem” — ostrzega DeVito w zwiastunie.

Historia legendarnego Nawiedzonego Posiadłości była już wcześniej opowiadana na ekranie. W oryginalnym filmie The Haunted Mansion z 2003 roku wystąpili Eddie Murphy i Marsha Thomason.

„Nawiedzony dwór” trafi do kin 28 lipca.

READ  „Niech narzekają”: Adams odrzuca krytyków NYPD, którzy nagrywali filmy imprezowiczów Drake'a w Harlemie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.