Aaron Rodgers mówi, że widział coś na Jumbotronie Buccaneers, co pomogło Packers wygraćObrazy Getty

Rozgrywający pakery Aaron Rodgers Po niedzielnym zwycięstwie nad Buccaneers zasugerował, że duży ekran w Bucs Arena pokazał Packers coś, co dało im kilka kluczowych informacji w ostatnich chwilach meczu.

Po meczu, korespondent Foxa, Tom Rinaldi, zapytał Rodgersa, dlaczego rozmawiał z trenerem Mattem LaFleurem, gdy obrona Packers była na boisku, zanim Buccaneers próbowali wymienić dwa punkty. Rodgers udzielił niejasnej odpowiedzi, która sugerowała, że ​​widział coś na ekranie stadionu, co mówiło mu, w co grali zawodnicy.

„Cóż, pokazali to również w poprzednim spektaklu” – powiedział Rodgers. „To było opóźnienie w obu kinach. Ale czasami widzisz rzeczy w grze. Czasami Jumbotron pokazuje rzeczy, których prawdopodobnie nie powinni pokazywać, nawet w domu. Widziałem coś. Właśnie przekazałem informacje”.

Co Rodgers miał na myśli? Nie jest jasne, ale media społecznościowe obfitują w wyjaśnienia, które widział Rodgers Tom Brady Trenerzy Bucsa odłożyli strategie na uboczu w Jumbotronie, że Rodgers zorientował się, co zrobi Bucs z tego, co pokazał Jumbotron, i że powiedział LaFleurowi, który następnie wysłał wiadomość do obrony Packers.

Jeśli tak jest, Tom Brady może przejść od łamania tabletów do łamania wewnętrznych kamer Buccaneers, gdy następnym razem zbliżą się do niego na meczu.READ  Leclerc mówi, że „każdy wyścig musi być taki” pomimo oszałamiającej utraty nagrody Arabii Saudyjskiej dla Verstappen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.