Abby Choi: Trzech aresztowanych po znalezieniu rozczłonkowanego ciała modelki w Hong Kongu

Hongkong (CNN) policja w Hongkong W sobotę powiedzieli, że aresztowali trzy osoby po odkryciu rozczłonkowanego ciała modelki i influencerki Abby Choi.

Części ciała 28-letniego mężczyzny wraz z maszynką do mięsa, piłą elektryczną i ubraniami znaleziono w piątek po południu w wypożyczalni w dzielnicy Tai Po w północnym Hongkongu – poinformowała policja w komunikacie prasowym.

Policja poinformowała, że ​​trzy osoby zostały zatrzymane i zatrzymane do wyjaśnienia.

Jako modelka, Choi cieszyła się międzynarodowymi wybiegami i została sfotografowana na pokazie Elie Saab wiosna/lato 2023 w Paryżu we Francji, nie dalej niż w zeszłym miesiącu. Niedawno pojawiła się również jako cyfrowa modelka na okładce luksusowego magazynu L’Officiel Monaco i wzięła udział w tegorocznym Paryskim Tygodniu Mody.

Choi, znana również jako osoba wpływowa w mediach społecznościowych, ma prawie 100 000 obserwujących na swoim koncie na Instagramie, na którym znajdują się jej zdjęcia pozujące z różnymi luksusowymi markami w miejscach od Londynu po Paryż i Szanghaj oraz na jachtach w Hongkongu. W swojej autobiografii napisała, że ​​„obejmuje każdą chwilę życia”.

W środę policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu Shui. Nie widziano jej od poprzedniego dnia.

Policja poinformowała, że ​​śledztwo, w tym przyczyna śmierci, jest w toku.

READ  Spójrz na niektóre z największych wydarzeń pogodowych w Południowej Dakocie w 2022 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.