Absolwenci UMass Boston byli zaskoczeni prezentem w wysokości 1000 USD od mówcy inauguracyjnego

Dzięki uprzejmości Adie McLreath

Absolwenci UMass Boston otrzymali od prelegenta Roberta Hale’a 1000 dolarów w dwóch kopertach. Dyrektor generalny miliardera poprosił absolwentów o zatrzymanie 500 dolarów i przekazanie reszty.CNN

Absolwenci University of Massachusetts Boston opuścili ceremonię ukończenia studiów dzięki hojnemu miliarderowi.

Przed wyjściem na scenę w czwartek, Studiowało 2000 studentów Według uniwersytetu otrzymają dwie koperty o łącznej wartości 1000 USD.

Mówca inauguracyjny Robert Hale, miliarder, dyrektor generalny firmy komunikacyjnej z siedzibą w Massachusetts, przerwał kanclerzowi Marcelo Suarez-Orozco, gdy zaczął ogłaszać rozdanie dyplomów, transmitując ceremonię na żywo.

„Przeżyłeś, prosperowałeś, zasługujesz na to, by być celebrowanym” – powiedział Hale na 55. rozpoczęciu studiów licencjackich UMass Boston.

Hale jest założycielem i dyrektorem generalnym dostawcy usług komunikacyjnych Granit TelekomJak pokazała transmisja na żywo, uczniom powiedziano, że otrzymają również 1000 dolarów w gotówce, co wywołało entuzjastyczne okrzyki i brawa.

„Wygrałeś. To nie jest łatwe” – powiedział Hale, po którym przemówieniu inauguracyjnym wystąpił współprzewodniczący senator z Massachusetts. Elżbieta Warren kontynuowała.

„Jesteśmy tutaj i jesteśmy z ciebie dumni” – powiedział Hale.

Johna Dlumackiego/The Boston Globe/Getty Images

Dyrektor generalny firmy Granite Telecommunications, Robert Hale, był mówcą rozpoczynającym ceremonię inauguracyjną UMass Boston i wręczył absolwentom 1000 dolarów.

Jedna koperta zawierała prezent w wysokości 500 USD dla każdego ucznia, a druga zawierała 500 USD dla uczniów „lub innej organizacji, która mogłaby wykorzystać je bardziej niż ty”.

„To święto wszystkiego, co zrobiłeś, żeby tu być” – powiedział.

Absolwentka UMass w Bostonie, Wendy Humphreys, powiedziała CNN, że ona i wielu absolwentów było zszokowanych, gdy Hale wrócił na scenę, aby ogłosić.

„Spojrzałem na mojego przyjaciela i zażartowałem:„ On da nam po 2000 $ każdemu ”, ale całkowicie żartowałem” – powiedział Humphreys.

Ze zdziwieniem stwierdziła, że ​​nie do końca się myliła.

„Mogę teraz przeglądać GoFundMe i przekazywać darowizny na cele, które do mnie przemawiają” — powiedziała Humphries, anglistka, o swoich planach związanych z częścią nagrody pieniężnej. „Bardzo zależy mi na dostępie do aborcji i prawach LGBTQ, więc planuję przekazać darowiznę na te cele”.

Przyjaciółka Humphreysa, absolwentka UMass Boston, 27-letnia Adie McElreath, powiedziała, że ​​czuje, że Hale mógł wprowadzić nowe pokolenie w dawanie.

Dzięki uprzejmości Adie McLreath

Adie McLreath, absolwentka UMass w Bostonie, pozuje z dziadkami podczas ukończenia szkoły, 25 maja 2023 r.

„Wielu studentów nigdy wcześniej nie miało czasu, pieniędzy ani okazji, aby przekazać darowiznę lub prezent innym” – powiedział McLreath w CNN.

Jej dziadkowie przyjechali z Maine, aby zobaczyć, jak ukończyła studia z tytułem licencjata z języka angielskiego.

„Myślę, że otworzy to wielu ludziom oczy na coś, co moim zdaniem jest naprawdę ważne społecznie, czyli dawanie jak najwięcej” – powiedział McIlreath.

Hale znajduje się na liście miliarderów Forbesa 2023 z majątkiem wartym 5 miliardów dolarów, według partnera CNN. Telewizja WBZ.

READ  Prokurator generalny stanu Nowy Jork Trump przedstawia schemat potencjalnych oszustw w biznesie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.