Adele żartuje, że jest „zbyt leniwa”, by zagrać na Broadwayu, nawet jeśli uda jej się zostać EGOT: „Nigdy nie mów nigdy”

Adele żartuje, że jest „zbyt leniwa”, by zagrać na Broadwayu, nawet jeśli oznacza to, że może być EGOT: „Nigdy nie mów nigdy”

Adele otrzymała wiele nagród Emmy, Grammy i Oscara, a do ukończenia EGOT potrzebuje tylko Tony’ego.

Ale w wywiadzie z Świat Broadwayu Aby promować swój najnowszy singiel, I Drink Wine, 34-letnia platynowa piosenkarka ujawniła, że ​​nie jest zbyt obeznana ze światem scenicznym.

„Nie mogę kłamać facetów, nie jestem wielkim fanem Broadwayu” – przyznał artysta Easy on Me.

Od EGO do EGOT?: Adele otrzymała Emmy, wiele Grammy i Oscara, więc co może zrobić, aby ukończyć poczwórną koronę i dodać do tego nagrodę Tony? 34-letnia piosenkarka ma dwa pomysły

'Wiem wiem. Mówię o musicalach, chociaż oglądałem kilka sztuk, ale myślę, że nie widziałem wystarczająco dużo.

Jednak jest jedna rola, która może przyciągnąć ją do centrum uwagi: Mama Rose w musicalu Gypsy.

’Widziałem [Gypsy] W Londynie uwielbiałam w nim rolę matki. Miała piosenkę, kiedy mówiła: „Chciałam to wszystko zrobić” i jest zazdrosna o swoją córkę i naprawdę to zrozumiała. W pewnym momencie była tylko suką, którą mogłam przybić”, zapewniła z uśmiechem, po czym dodała: „Ale nigdy nie mów nigdy”.

Zdobywca nagrody Grammy: Adele zdobyła dotychczas 15 nagród Grammy.  Widziana tutaj z pięcioma nagrodami, które zabrała do domu z 59. dorocznej nagrody Grammy w Los Angeles w 2017 r.

Zdobywca nagrody Grammy: Adele zdobyła dotychczas 15 nagród Grammy. Widziana tutaj z pięcioma nagrodami, które zabrała do domu z 59. dorocznej nagrody Grammy w Los Angeles w 2017 r.

Jednak jej przyjaciółka, 76-letnia Bette Midler, która wystąpiła w filmie telewizyjnym z 1993 roku, poradziła rozgrywającemu, że codzienna praca nad musicalem może nie być właściwym posunięciem.

„[Bette] Mówił: „Nigdy nie będziesz w stanie nadążyć za harmonogramem na Broadwayu”.

Gwiazda, która żartowała, że ​​lubi brzmienie EGO bardziej niż EGOT, zgodziła się ze swoim chłopakiem, przyznając: „Bo jestem zbyt leniwa. Jestem bardzo leniwy… Nie będę mógł wykonywać ćwiczeń i tak dalej. Nie mam na to wytrzymałości.

Z Vegas na Broadway: Adele przygotowuje się do otwarcia swoich weekendów z Adele przebywającą w Caesars Palace w Las Vegas i żartobliwie powiedziała, że ​​może

Z Vegas na Broadway: Adele przygotowuje się do otwarcia swoich weekendów z Adele przebywającą w Caesars Palace w Las Vegas i żartobliwie powiedziała, że ​​mogłaby „zabrać show z Vegas na Broadway i wygrać Tony’ego”.

Artystka, przygotowując się do otwarcia swoich weekendów z Adele przebywającą w Caesars Palace w Las Vegas, pomyślała, że ​​może znaleźć rozwiązanie tego problemu i niegrzecznie zapytała: „Mam po prostu pojechać z Vegas na Broadway i wygrać Tony’ego?

Będzie miała trochę czasu, żeby się dowiedzieć.

Weekendy Adele rozpoczynają się 18 listopada i trwają do 25 marca.

Plany weekendowe: Weekendy z Adele rozpoczynają się 18 listopada w Caesars Palace i trwają do 25 marca

Plany weekendowe: Weekendy z Adele rozpoczynają się 18 listopada w Caesars Palace i trwają do 25 marca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.