Akcje MRVL: Marvel Technology na czele listy celów na czwarty kwartał

Technologia Marvela (MRVLAkcje notowały w piątek niższe ceny, chociaż Chipmaker przełamał oczekiwania analityków na czwarty kwartał swojego roku obrotowego i prowadził w górę w bieżącym okresie. Akcje MRVL wahają się między umiarkowanymi zyskami i stratami.
X.Pod koniec czwartku kalifornijska Santa Clara odnotowała 50 centów za udział skorygowany do 1,34 miliarda dolarów w sprzedaży za kwartał zakończony 29 stycznia. Analitycy spodziewają się, że Marvel zarobi 48 centów na sprzedaży akcji o wartości 1,32 miliarda dolarów. Do zestawu faktów. W ujęciu rok do roku przychody Marvela wzrosły o 72%, podczas gdy sprzedaż wzrosła o 68%.

W bieżącym kwartale Marvel spodziewa się zarobić zmodyfikowaną 51 centów na akcję przy 1,425 miliardach dolarów ze sprzedaży. Opiera się na środkowej części jej prowadzenia. Według FactSet analitycy odnotowali 49 centów udział w sprzedaży 1,38 miliarda dolarów w pierwszym kwartale roku podatkowego. Perspektywy Marvela przekładają się na 76% wzrost przychodów rok do roku i 71% sprzedaży.

„Przychody wzrosły na wszystkich pięciu naszych ostatnich rynkach w czwartym kwartale, z silnym udziałem chmury, 5G i samochodów, co stanowiło 40% całkowitych przychodów” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Matt Murphy. Informacja prasowa.

Marvel produkuje chipy sieciowe i do przechowywania danych wykorzystywane w chmurze obliczeniowej, motoryzacji, komunikacji i innych aplikacjach.

MRVL Stock Huśtawki po raporcie

„Ponadto, nasz końcowy rynek sieci dla przedsiębiorstw stał się kolejnym filarem wzrostu, napędzanym przez wzrost o 64% rok do roku, a nasze zyski w zakresie treści i wzrost udziału w miarę dostosowywania przez firmy infrastruktury do potrzeb wysoce elastycznych, hybrydowych potrzeb, – powiedział Murphy.

Na szczycie tego Giełda dzisiaj, akcje MRVL zostały przerwane. W ostatnich obrotach spadł o 1,7%, zamykając się na poziomie 64,10. Podczas czwartkowej sesji zwykłej akcje MRVL spadły o 3,7%, zamykając się na poziomie 65,20.

READ  Przerwa w dostawie prądu w Karolinie: Duke Energy odcina zasilanie tysiącom osób

Wcześniej podczas piątkowej sesji akcje MRVL starały się wycofać podatek od 200-dniowej średniej ruchomej.

MRVL zajmuje 11 miejsce z 30 udziałów w IBD’s Fables Semiconductor Industry Group. Weryfikacja zapasów IBD. To jest Wspólna ocena IBD 99 z 89. Zbiorcza wycena IBD jest kombinacją kluczowych wskaźników fundamentalnych i technicznych, które pomagają inwestorom zmierzyć siłę akcji. Akcje o największym wzroście mają łączną ocenę 90 lub więcej.

Obserwuj Patricka Seats na Twitterze @Ibd_pseitz. Więcej artykułów na temat technologii konsumenckich, oprogramowania i półprzewodników.

Może Ci się spodobać:

Problemy z dostawami Limit dostępności produktów jako Best Buy Sales Missing Views

Rakiety giełdowe Arlo Technologies pokonują zyski, różowe prognozy

Dowiedz się, jak obliczyć rynek za pomocą strategii rynkowej ETF firmy IBD

Znajdź zwycięskie akcje dzięki rozpoznawaniu wzorców MarketSmith i niestandardowym ekranom

Szukaj akcji na liście liderów w pobliżu punktu zakupu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.