Akcje robią największe ruchy w południe: Netflix, Bristol-Myers i nie tylko

Logo Netflix pojawia się na pilocie telewizora, na ilustracji wykonanej 20 stycznia 2022 r.

Dado Rowicz | Reuters

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu w południe.

kataloński Inc – Akcje producenta leków Catalent spadły o 8% po zyskach, które rozczarowały Wall Street. Chociaż Catalint przekroczył oczekiwania dotyczące zysków, jego przychody i całoroczne prognozy były poniżej szacunków.

kawka – Po tym produkt chemiczny spadł o 2% KeyBanc zmniejszył wagę wagi sektora. Bank podał w nocie, że spowolnienie gospodarcze, zwłaszcza w Europie, może zaszkodzić popytowi na Dow i obniżyć marże spółki.

Silnik Hondy – Akcje Honda wzrosła o 1,3 procent po zjednoczeniu sił Dzięki LG Energy Solution, która zbuduje nową fabrykę akumulatorów do samochodów elektrycznych w Stanach Zjednoczonych, firmy, które planują zainwestować 4,4 mld USD, zamierzają rozpocząć masową produkcję zaawansowanych ogniw litowo-jonowych do końca 2025 r.

Bindudu Akcje Pinduoduo wzrosły o 18% po pobiciu szacunków w ostatnim kwartale ubiegłego roku. Chiński gigant handlu elektronicznego powiedział, że odzyskanie zaufania konsumentów pomogło osiągnąć wyniki.

Netflix Akcje giganta nadawczego wzrosły o 1,1%. Po tym, jak Bloomberg donosi, że jego poziom reklamy może być kosztowny Od 7 do 9 USD miesięcznie.

Bristol-Myers Squibb Akcje Bristol-Myers Squibb Inc spadły o 5,3% po tym, jak firma podała wyniki ze środkowego etapu badania zaawansowanego leczenia udaru, które nie spełniło głównego celu badania.

Akcje energii – Akcje energii skoczyły wraz z wyższymi cenami ropy na wiadomość o możliwym cięciu podaży OPEC+. Akcje Diamondback Energy, Marathon Oil, Occidental i Exxon Mobil wzrosły o 3,3% do 4,3%.

Etsy Etsy dodało 1,2% po wiadomościach, że będzie wymagać od sprzedawców z USA na swojej platformie weryfikacji ich kont bankowych lub podania nazwy użytkownika i hasła do platformy fintech Plaid.

READ  Chińskie akcje spadają, gdy słabną obawy regulacyjne

– Jesse Pound, Michelle Fox i Carmen Reinke z CNBC współtworzyli reportaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.