Akcje zamykają trudny kwartał z powodu obaw gospodarczych

LONDYN – Rynki europejskie rosły w piątek po południu, zyskując wytchnienie po gorącym tygodniu pod koniec trzeciego kwartału.

pan europa Stokesa 600 Do popołudnia wzrósł o 1,1%, a akcje mediów i budownictwa wzrosły o 2,2%. Artykuły gospodarstwa domowego i narzędzia były wczoraj płaskie.

Akcje światowe miały problemy na ostatnich sesjach w związku z obawami o spowolnienie wzrostu i zaostrzenie polityki pieniężnej.

The Masowa sprzedaż na Wall Street Kontynuuj w czwartek, gdzie trzy główne średnie gwałtownie spadły, ponieważ inwestorzy rozważyli oczekiwania dotyczące przyszłych decyzji Rezerwy Federalnej o podwyżkach stóp procentowych i ich wpływu na rynki. The Standard & Poor’s 500 Uderzył w nowy miniony rok. Na początku piątku kontrakty terminowe na akcje były mieszane.

Akcje w regionie Azji i Pacyfiku Spadł również w piątek po nocnym spadku w USA, chociaż nowe dane pokazały, że w sierpniu nieoczekiwanie wzrosła aktywność chińskich fabryk.

Zmienność utrzymuje się na rynkach brytyjskich po Bank Anglii interweniuje na rynku obligacji W środę w celu wsparcia stabilności finansowej w kraju, po historycznej wyprzedaży długoterminowych obligacji złota.

funt szterling W poniedziałek osiągnął również rekordowo niski poziom po zapowiedziach polityki fiskalnej, które zostały powszechnie potępione przez nowy rząd, ale w ostatnich dniach odnotował duży wzrost i osiągnął najwyższy poziom od tygodnia w piątek.

W USA w piątek po południu zaplanowano wystąpienie kilku przedstawicieli Fed, a rynki będą bacznie wypatrywać wskazówek dotyczących tempa przyszłych podwyżek stóp ze strony banku centralnego.

READ  Podróżujący samolotem spotykają się z odwołaniami w weekend z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.