Akcje zmieniają się po godzinach: CSX, KNX

Pociąg towarowy CSX jest widoczny w Orlando.

Paweł Hennessy | Lekka rakieta | Obrazy Getty’ego

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu rozszerzonym.

CSX – Akcje przewoźnika wzrosły o 2,6% po tym, jak zyski i przychody firmy w pierwszym kwartale przekroczyły oczekiwania analityków. CSX odnotował zysk w wysokości 48 centów na akcję przy przychodach w wysokości 3,71 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewali się zysku w wysokości 43 centów na akcję przy przychodach w wysokości 3,58 miliarda dolarów.

Akcje Knight-Swift Transportation spadły o mniej niż 1% po tym, jak przewoźnik towarowy zgłosił utratę zysków w pierwszym kwartale. Firma odnotowała skorygowany zysk na akcję w wysokości 73 centów, podczas gdy analitycy oszacowali zysk na akcję na 81 centów, zgodnie z FactSet. Jednak przychody firmy w wysokości 1,64 miliarda dolarów przekroczyły oczekiwania analityków na poziomie 1,61 miliarda dolarów. Knight-Swift obniżył również swoje całoroczne prognozy EPS na 2023 rok.

WR Berkley Akcje ubezpieczyciela linii komercyjnych spadły o 2% po tym, jak WR Berkley odnotował składki netto, które były niższe od szacunków analityków i wyniosły 2,49 miliarda dolarów w porównaniu z oczekiwaniami 2,53 miliarda dolarów, zgodnie z FactSet. Spółka odnotowała zysk operacyjny na akcję w wysokości 1,00 USD, w porównaniu do 1,10 USD na akcję rok temu.

PPG Industries – Akcje producenta farb zyskały poniżej 1%. Według FactSet firma wydała wytyczne na drugi kwartał, które wyprzedziły oczekiwania analityków. PPG spodziewa się skorygowanego zysku w wysokości od 2,05 do 2,15 USD na akcję, w porównaniu do szacunków analityków na poziomie 1,96 USD na akcję. PPG wydało również różowe wytyczne na cały rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.