Aktor i komik Mike Batayeh zmarł w wieku 52 lat

Mike Batayeh, komik, pojawił się w kilku programach telewizyjnych, w tym w słynnej piosence „SzkodaJego rodzina ogłosiła: „Zmarł. Miał 52 lata.

Al-Batiyah zmarł na „masywny atak serca” w swoim domu 1 czerwca, powiedziało pięć jego sióstr w oświadczeniu dla CBS News Friday. Jego menadżer powiedział CBS News, że zmarł we śnie.

„Był miłą, wrażliwą, inteligentną i utalentowaną duszą” – powiedziały siostry Buteyah. „To druzgocąca strata ogromnego życia, a Mike’a będzie nam brakowało i wielu ludziom na całym świecie”.

Fani Breaking Bad znają koc jako Dennis Markowski, kierownik pralni przemysłowej, który służył jako przykrywka dla laboratorium metamfetaminy w wielokrotnie nagradzanym programie z udziałem głównej roli. Bryana CranstonaI Anna Jen I Aaron Paweł. Al-Bataeh zagrał trzy odcinki w czwartym i piątym sezonie. Według IMDb.


Mike Bataih „Breaking Bad” przez
Mike Bataya NA
youtube

Al-Bataih pojawił się w kilku innych programach telewizyjnych, w tym w „CSI: Miami”, „JAG” i „Everybody Loves Raymond”. Wystąpił także w filmie Adama Sandlera You Don’t Mess with the Zohan.

Jako komik stand-up, Al-Bataya występował w Stanach Zjednoczonych, a także na Bliskim Wschodzie, a także wystąpił w specjalnej komedii dla Showtime Arabia, zgodnie z oświadczeniem jego sióstr. Wystąpił także na festiwalu komedii w stolicy Jordanii, Ammanie, na zaproszenie jordańskiej rodziny królewskiej.

Poprzedziła go śmierć jego siostry Jenny i rodziców.

READ  James Corden przeprasza za kontrowersje związane z zakazem restauracji w monologu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.