Aktualizacja New Frontiers Dota 2 rozszerza mapę i dodaje nowe funkcje

Zwolnij ogromny zawór Aktualizacja nowych horyzontów dla Dota 2 Wczoraj, które przerosło wszelkie oczekiwania tego, co miało nadejść przez prawie 10 lat, oraz darmową MOBA. Najbardziej zauważalną zmianą (wśród wielu innych) jest to, że mapa jest teraz o 40% większa niż wcześniej, a Valve przeprojektowało układ lasu mapy. To zmusi graczy do dostosowania swoich strategii do przekomarzania się w celu zerwania linii wzroku z przeciwnikami, farmy dla PD i złota i nie tylko. Ma to ogromne konsekwencje dla zmiany zasad rywalizacji, ponieważ zawodowcy znają mapę od podszewki — przynajmniej tak jak kiedyś.Informacje o poprawkach dla większości Dota 2 Aktualizacje są notorycznie długie, ponieważ gra ma dziesiątki bohaterów i zbyt wiele rzeczy do zbalansowania (a czasem bloki trybu wieloosobowego). Jednakże Notatki o Nowych Horyzontach jesteśmy, WażnyNowe granice długości i głębokości. Gdybyś się zastanawiał, tak, ludzie czytają wszystko, co jest w informacjach o łatce. Na przykład, Oczyszczanie Transmituj na Twitchu przez 14 godzin z rzędu, aby przeczytać informacje o łatce i uzyskać pierwsze wrażenia z ogromnej liczby zmian.

Animacja: Zawór

Poza rozszerzeniem istnieją inne duże zmiany na mapie, które zauważą powracający gracze. Valve twierdzi, że ulepszyło proces dobierania graczy, dzięki czemu wykwalifikowani gracze mogą być dobierani na równi. Istnieje również zupełnie nowy typ bohatera, nazwany Universal, dla którego niektórzy bohaterowie gry zostali przemapowani.

Jeśli chodzi o to, co zostało zmienione na mapie, Roshan, jeden z neutralnych stworów w grze, z którymi może walczyć każda drużyna, może odrodzić się w jednym z dwóch nowych miejsc wykopalisk w północno-zachodnim i południowo-wschodnim rogach i jest znacznie silniejszy niż wcześniej. Są też podwójne portale: portale, których można używać do poruszania się po mapie (Roshan też może z nich korzystać – dzięki, gry komputerowe). Ale to ledwo rysuje powierzchnię.

Patrząc na informacje o łatce, miło jest widzieć samoświadomy, żartobliwy ton, jaki Valve przyjmuje w swoich notatkach, aby dostarczyć funkcje, o które prosili fani, i poprawki jakości życia, które dopiero teraz są wprowadzane. Na przykład kafelki umiejętności w interfejsie będą teraz pokazywać koszt zdrowia, jeśli go zawierają, a nie tylko koszt many. Kopia brzmi: „Nieźle, prawda? Właściwie to trochę szalone, nikt nigdy nie pomyślał, żeby to tam umieścić. W każdym razie, teraz tam jest”.

Na Dota 2 subredditOczywiście fani są zadowoleni, a przynajmniej zainteresowani tym, co jest w New Frontiers. A zeszłej nocy gra doszła do punktu kulminacyjnego milion graczynajwyższa liczba jednoczesnych graczy od marca 2019. Jako ktoś, kto to docenia Dota 2Dorastając, chociaż nie grałem w tę grę, zawsze mam tendencję do podskakiwania, gdy trafia się taka duża łatka. Może też jestem gotowy na nowe horyzonty.

Czytaj więcej

READ  Sprawdź swój telefon: podobno popularna aplikacja na Androida zaczęła szpiegować użytkowników i nagrywać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.