Aktualizacje na żywo Elite Eight: UConn pokonuje NC State w Final Four

Wolfpack (32-3) może awansować do Final Four po raz pierwszy od 1998 roku, kiedy pokonał U-Conn. Drużyny grają rzadko, co dodaje smaczku temu meczowi. Yu Kun. (28-5) lider wszechczasów, 6-2, zespoły ostatnio grały podczas mistrzostw NCAA 2007. U-Conn jest oczywiście trwałą siłą w kobiecych koszach, zdobywając 11 tytułów krajowych (w tym cztery z rzędu ) . Psy husky mogą mieć przewagę państwa, ale jest to mało prawdopodobne, aby niepokoić wilcze stado. Karolina Północna została pierwszą kobiecą drużyną NCAA, która pokonała dwie drużyny numer 1 na trasie w tym samym sezonie, kiedy w zeszłym roku pokonała Karolinę Południową i Louisville. W tym roku Wolfpack pokonał Indianę, rozstawiony wówczas na 6. miejscu w Bloomington, aw tym sezonie odniósł zwycięstwo 9:1 na drogach, 6:0 na neutralnych kortach.

Yu Kun. Jest drugim nasieniem w okolicy, w dużej mierze dlatego, że Paige Bakers, która jest wszystkim, opuściła dużą część sezonu z powodu kontuzji kolana. The Bakers, National Player of the Year 2021, zdobyli również Naismith Cup, Wood Award oraz zostali nagrodą USBWA Player of the Year i New Year Award. Została również wybrana do zespołu turniejowego Final Four 2021 wraz z U-Conn. Zdenerwowany Arizoną w krajowych półfinałach. Kay Crutchfield prawdopodobnie zostanie oskarżona o zatrzymanie Bakers, którzy zostali ranni w grudniu i wrócili do drużyny w lutym.

– Jeśli nie zauważyłeś, ma wiele talentów i zdolności, które dał im Bóg – powiedział trener z Północnej Karoliny Wes Moore o Crutchfield, który pomógł Notre Dame w obronie Olivii Miles w drugiej połowie. Słodka 16 gra w sobotę.

READ  Rangers i Kumar Ruker zgadzają się na warunki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.