Amazon zepsuł następujące słuchawki Beats, zanim Apple je nawet ogłosił

Cóż, po tym nie ma już wiele do „reklamowania” przez Apple Beats. We wtorek wieczorem, Amazon przedwcześnie Opublikuj listę sprzedaży detalicznej Dla podobno Beats Studio Buds Plus. Strona zawiera wszystkie najnowsze informacje na temat pąków: między innymi mają one silniejszą aktywną redukcję szumów niż oryginalne słuchawki studyjne, lepszą wentylację i ulepszony tryb przezroczystości.

Studio Buds Plus będzie dostępne w sprzedaży detalicznej za 169,95 USD, kiedy zostaną wydane 18 maja, według Amazon. To dodatkowe 20 USD w porównaniu ze standardowymi Studio Buds wydanymi w 2021 roku. Pąki i etui mają bardzo podobny wygląd do oryginalnej pary. To będzie dobre dla wielu; Nie podobała mi się ich jakość dźwięku ani nie uważałem, że ANC jest szczególnie skuteczny, ale Studio Buds były co najmniej bardzo wygodne.

Oczywiście Studio Buds Plus będzie musiało teraz zmierzyć się z innym, jeszcze bardziej niesamowitym produktem Apple: AirPods Pro drugiej generacji. Te wkładki douszne zostały docenione za wierność dźwięku, redukcję szumów i adaptacyjny tryb przezroczystości.

Nie spodziewałbym się, że Beats przewyższą AirPods Pro, ale wyraźnie próbują zbliżyć się do oryginalnych Studio Buds.

Lista Amazon wymienia 36 godzin całkowitej żywotności baterii, większe mikrofony (które teoretycznie mogłyby poprawić jakość połączeń głosowych) oraz cztery rozmiary dołączonych końcówek dousznych, w tym bardzo mały zestaw.

I oczywiście Studio Buds Plus będzie obsługiwać dźwięk przestrzenny. Ale podobnie jak w przypadku pierwszej pary, są one sprzedawane w równym stopniu klientom iPhone’a i Androida. W rzeczywistości nie mają one chipa marki Apple, takiego jak bardziej premium AirPods lub Beats Fit Pro. Ale oferują niektóre z tych samych funkcji, takich jak zestaw głośnomówiący Siri, Find My Integration i wiele innych.

Nie mogę się doczekać, aby jak najszybciej sprawdzić te pąki (i ten zestaw do ust); Miałem nadzieję, że Beats przyciągnie ten styl, ponieważ firma na krótko wypuściła pozorną parę Studio Buds w zakulisowym filmie dla oryginalnego produktu. Nic nie ma na celu być jakąś konkurencją.

READ  Czy naprawdę chcesz zamienić miejscami gry Wind Awakened i Twilight Princess?

Studio Buds Plus będzie również dostępne w kolorze białym lub czarnym, w zależności od tego, która lista prawdopodobnie zniknie w każdej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.