Amerykański koronawirus: szczyt przyjęć do szpitala Govt-19, dane HHS

Według HHS poprzedni szczyt z 14 stycznia 2021 r. wynosił 142 246. Podczas letniego powstania delta-kontrast liczba ta wzrosła do 104 000 1 września.

W Wirginii gubernator Ralph Northam ogłosił w poniedziałek ograniczony stan wyjątkowy, podwajając liczbę przyjęć na OIOM od 1 grudnia. Powiedział, że zamówienie umożliwiłoby szpitalom zwiększenie pojemności łóżek i zapewniłoby większą elastyczność personelu, a także by się rozszerzyło. Korzystanie z telezdrowia i specjalistów medycznych może zapewnić szczepionki.

W Teksasie co najmniej 2700 pracowników medycznych jest rekrutowanych, szkolonych i dołączanych do ponad 1300 pracowników już rozmieszczonych w całym stanie, aby pomóc w powstaniu, powiedział Departament Służby Zdrowia Teksasu w oświadczeniu dla CNN.

Kentucky zmobilizowało Gwardię Narodową i wysłało 445 członków do 30 zakładów opieki zdrowotnej.

„Omicron nadal pali się we Wspólnocie, osiągając poziomy, których nigdy wcześniej nie widziano. Delta Omicron jest znacznie bardziej wszechobecna niż jej wariant” — powiedział Kentucky Govt. Andy Beshear powiedział, że wywołało to falę procesów sądowych w okresie letnim. I jesienne miesiące.

„Jeśli rozprzestrzenia się w tempie, które widzimy, z pewnością wypełni nasze szpitale”, powiedział, dodając, że „w Kentucky jest 134 łóżek na OIOM-ie”.

W niektórych obszarach odnawiane są również środki łagodzące, takie jak obowiązkowe maski.

Gubernator stanu Delaware, John Carney, podpisał w poniedziałek globalne zamówienie na maskę do użytku w pomieszczeniach ze względu na wzrost przyjęć do szpitali, a niektóre szpitale „mają 100% pojemności łóżek szpitalnych w obliczu paraliżujących niedoborów personelu” – powiedział w oświadczeniu. Kościoły i miejsca kultu są zwolnione z mandatu, podczas gdy firmy są zobowiązane do dostarczania masek klientom i umieszczania znaków wskazujących na wymagania dotyczące maskowania w pomieszczeniach.

„Wiem, że wszyscy jesteśmy zmęczeni tą epidemią, ale po przyjęciu do szpitala może nie być dostępna dla Delawares, którzy potrzebują pomocy w nagłych wypadkach. To fakt. Nadszedł czas, aby wszyscy zaczęli się bić. Noś maskę w domu. Zaszczep się, jeśli na to zasługujesz, i zachęcaj do tego. Dlatego możemy przejść przez to powstanie bez narażania większej liczby istnień ludzkich – powiedział Carney.

READ  Po tym, jak główny trener Denver Broncos, Vic Fangio, zajął drugie z rzędu miejsce

Wraz z rozprzestrzenianiem się wariantu Omicron przypadki Covid-19 eksplodowały.

Według danych Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w Stanach Zjednoczonych w zeszłym tygodniu codziennie zgłaszano średnio 754 200 nowych przypadków Govt-19. To trzy razy więcej niż średnia ze szczytu z zeszłej zimy (251.987 w dniu 11 stycznia 2021 r.) i 4,5-krotność szczytu trendu wzrostowego opartego na delcie (166.347 w dniu 1 września), powiedział JHU.

JHU zgłasza średnio 1646 zgonów Govt-19 dziennie w zeszłym tygodniu – o 33% więcej niż tydzień temu. Maksymalna średnia dzienna 13 stycznia 2021 r. wyniosła 3402, jak wynika z danych JHU.

Technik przeprowadza w poniedziałek test Govt-19 w miejscu przejazdu w Churchill Towns w stanie Kentucky.

Częstość hospitalizacji z powodu przełomowych infekcji wzrasta, ale ryzyko jest większe w przypadku osób niezaszczepionych.

Dane HHS przyjęte do szpitala Govit-19 obejmują zarówno pacjentów przyjętych do szpitala z powodu powikłań Govit-19, jak i tych, którzy uzyskali pozytywny wynik testu na Govit-19, nawet jeśli zostali przyjęci na jakiekolwiek inne leczenie. Chociaż odsetek pacjentów zgłaszających się do każdego typu zmieniał się w czasie, pozostaje to prawdą przez całą epidemię.

Ubezpieczyciele zdrowotni będą musieli płacić za domowe testy Govt-19 od soboty

Osoby w pełni zaszczepione stanowią coraz większy odsetek przyjętych do szpitala z chorobą Covit-19 – ale hospitalizacja jest nadal rzadsza wśród osób, które otrzymują szczepionki przypominające, a różnica ryzyka ze statusem szczepionki jest wyższa.

Według badań opublikowanych przez amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom, między kwietniem a lipcem 2021 r., przed pojawieniem się wariantu Omigran, ponad 90% hospitalizowanych w Kovit-19 było nieszczepionych lub częściowo zaszczepionych.

Jednak próbka danych zebranych przez CNN sugeruje, że w ostatnich dniach i miesiącach spadła o około 60% do 75%:

W Pensylwanii, według danych stanowego Departamentu Zdrowia, około 75% osób przyjętych do szpitala Covit-19 między wrześniem a początkiem grudnia 2021 r. nie było w pełni zaszczepionych.

Według danych Stanowego Departamentu Zdrowia w Nowym Jorku około 61% osób przyjętych do szpitala Covit-19 w tygodniu zakończonym 2 stycznia 2022 r. nie było w pełni zaszczepionych.

READ  iSIM, AR, 5G i inne ogłoszenia MWC, o których fani Apple powinni wiedzieć

Beaumont Health, największa organizacja opieki zdrowotnej w stanie Michigan, ogłosiła w czwartek, że 62% pacjentów z Covit-19 w ośmiu szpitalach jest nieszczepionych.

W niektórych szpitalach do 40% osób z Covit-19 jest diagnozowanych nie dlatego, że mają Covit, ale dlatego, że przynoszą coś innego i zdiagnozowano wariant Covit lub Omigran, powiedział dyrektor CDC. Dr Rochelle Valensky powiedziała w niedzielę Fox News.

Chociaż w pełni zaszczepieni stanowią dużą część osób przyjętych do szpitala Covit-19, kilka relacji sugeruje, że osoby w pełni zaszczepione i zmotywowane powinny stanowić mniejszy odsetek.

W Instytucie Medycznym Uniwersytetu Maryland mniej niż 5% pacjentów przyjmowanych do szpitala jest w pełni zaszczepionych i zachęcanych, powiedział w czwartek przewodniczący i dyrektor generalny, dr Mohan Sunda. Beaumont Health powiedział w czwartek, że tylko 8% pacjentów Govt-19 zostało w pełni zaszczepionych i zachęconych.

CDC nie odpowiedziało na wielokrotne prośby CNN o dane na temat roli osób przyjętych do szpitala Govt-19 według statusu szczepień.

Firma publikuje na swojej stronie internetowej dane dotyczące ryzyka związane ze statusem szczepionki. Ogólnie rzecz biorąc, osoby niezaszczepione są ośmiokrotnie bardziej narażone na hospitalizację niż osoby w pełni zaszczepione. Jednak w ostatnim tygodniu listopada dane CDC wykazały, że przyjęcia do szpitala dla osób niezaszczepionych były około 17 razy wyższe niż w przypadku osób w pełni zaszczepionych.

Szkoły i fabryki borykają się z problemami firmy Omicron

Ponieważ tylko jedno na sześcioro dzieci w wieku od 5 do 11 lat jest w pełni zaszczepione, debata na temat bezpieczeństwa w szkołach trwa od czasów rządowych 19 lat. Według Dane z CDC.

Ponieważ Los Angeles przygotowuje się do powrotu do szkoły we wtorek, dane z Los Angeles Unified School District w poniedziałek wykazały, że około 62 000 uczniów i pracowników powinno przejść pozytywny test na Govt-19 i pozostać w domu, co odpowiada dodatniemu wskaźnikowi 14,99% . Dla porównania, dodatni wskaźnik w hrabstwie Los Angeles wzrósł do 22%.

Od Europy po Stany Zjednoczone wzrasta liczba przypadków wola u dzieci.  Szkoły nie są gotowe
W Chicago nauczyciele wrócą do szkoły we wtorek, a uczniowie mają uczyć się osobiście w środę. Prawie tydzień Spór. Stowarzyszenie Nauczycieli w Chicago głosowało za nauczaniem na odległość w zeszłym tygodniu, a okręg szkolny zareagował odwołaniem zajęć na cztery dni.
Kontrakt, Zapowiedziany późny poniedziałek, Poziomy Covit-19 zawierają pomiary, kiedy klasa powinna się oddalić.
Obszary Szkoły powróciły Aby uczyć się osobiście po przerwie wakacyjnej, czas potrzebny na powrót do zdrowia osób cierpiących na Govt-19 wpłynął na niektóre podstawowe usługi.

Inne sektory również borykają się z wysokimi wskaźnikami infekcji.

READ  Xi mówi, że powstrzymywanie Covid wchodzi w nową fazę, ponieważ liczba przypadków wzrasta po ponownym otwarciu

Według Stowarzyszenia Odpadów Stałych Ameryki Północnej niektóre gminy zostały dotknięte przez prawie jedną czwartą telefonów pracowników zajmujących się wywozem śmieci w ostatnich tygodniach z powodu Govt-19, co doprowadziło do opóźnień.

„Niestety ilość śmieci i recyklingu związanych z wakacjami wzrosła. Jednak wraz ze spadkiem ilości i powrotem sprzątaczy do pracy opóźnienia te okażą się tylko tymczasowe” – powiedział w oświadczeniu David Biderman, dyrektor zarządzający i dyrektor naczelny. Poniedziałek. .

Podczas podróży odwołano tysiące amerykańskich linii lotniczych Dodatkowe loty W weekend Royal Caribbean International, połączenia Covit-19 oraz grupa sztormów zimowych i rejsów, ogłosiły odwołanie rejsów na czterech statkach z powodu „trwających pożądanych warunków na całym świecie”. W zeszłym tygodniu norweska linia wycieczkowa Wycieczki zostały odwołane Osiem statków.

Systemy transportu publicznego w dużych miastach, takich jak Nowy Jork i Waszyngton, musiały ponownie zmierzyć usługi z personelem dotkniętym chorobą Govt-19. W Detroit 20-25% inteligentnych usług autobusowych jest anulowanych lub opóźnionych, podała agencja w oświadczeniu z soboty.

Rosa Flores z CNN, Claudia Dominguez, David Shortell, Pete Muntean, Melissa Alonso, Hannah Sarisohn, Cheri Mossburg i Jenn Selva przyczynili się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.