Ana de Armas oszukuje widzów swoim monologiem „SNL” w języku hiszpańskim; Mówi, że nauczyła się angielskiego, oglądając Friends – Deadline

Ana de Armas zadebiutowała jako gospodarz programu Sobotni wieczór na żywo A monolog zaczął się po hiszpańsku.

Rozpoczęło się „Gracias, Gracias, Mucas Gracias”. „Jest nieprzewidywalny, zwiększa szanse na uzyskanie najlepszych wyników”. („Miałem wspaniały rok i cieszę się, że jestem tutaj gospodarzem dzisiejszego programu”).

De Armas stwierdza następnie, że tylko żartowała, dodając: „Mówię po angielsku”. the blond Gwiazda powiedziała, że ​​urodziła się na Kubie, a kiedy w wieku 26 lat przeprowadziła się do USA, nauczyła się angielskiego „jak wszyscy, którzy przyjeżdżają do tego kraju – patrz przyjaciele. ”

„Kto by pomyślał, że najlepszym nauczycielem angielskiego będzie Chandler Bing? To znaczy, spójrz na mnie teraz. Czy mogłabym być lepsza z angielskiego?” powiedziała, naśladując sarkastyczny akcent Chandlera.

De Armas opowiedziała również o „magicznym roku”, który przeżyła, kiedy została nominowana do Oscara i ujawniła, że ​​za trzy tygodnie zostanie obywatelką USA.

„Jestem dumna, że ​​zostałam obywatelką, ponieważ kiedy się tu przeprowadziłam, wszyscy byli bardzo gościnni” – dodała.

Potem aktor wspomniał o tym podczas pracy z Robertem De Niro kamienna ręka Powiedział jej, że jedzie na Kubę i chce odwiedzić jej rodzinę.

„Całkowicie o tym zapomniałam” – dodała. Pewnego dnia nagle dostaję telefon od taty — histeryzuje. Jestem jak tata, co się stało? Robert De Niro odwiedził mnie w pracy, dodaje. To był miły gest i ja „Miałem szczęście pracować z tyloma aktorami, kibicami”.

De Armas kontynuował: „Mój tata był ze mnie dumny i będzie dumny, widząc, jak dziś stoję na tym podium. Czuję się bardzo szczęśliwy, że tu jestem”.

Obejrzyj monolog w powyższym filmie.

READ  Wyniki WWE SmackDown (12/30) - Roman Reigns i Sami Zayn vs. John Cena, Kevin Owens, nowy mistrz kobiet, Drew McIntyre powracają

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.