Analiza: Ron Desantis krzyczy na uczniów szkół średnich za noszenie masek

ten Gubernator Partii Republikańskiej Florydy Podszedł do grupy zamaskowanych studentów stojących za sceną na Uniwersytecie Południowej Florydy, gdzie miał zaplanowaną środową konferencję prasową.
– Nie musisz nosić tych masek. To znaczy, proszę je zdejmij. Disantis powiedział Najpierw grzeczny śmiech. Ale on się nie bawił.

„Szczerze, to nic nie robi. Musimy skończyć z tym teatrem Covit. Więc jest w porządku, jeśli chcesz go nosić. Ale to śmieszne” – kontynuował.

Potem westchnął dramatycznie i zaczął przedstawiać swoje poglądy.

Niektórzy studenci zdjęli maski, inni je zostawili. Okręg szkolny hrabstwa Hillsborough na Florydzie powiedział CNN, że uczniowie, którzy wzięli udział w wydarzeniu, pochodzili z Middleton High School.

Rzeczniczka Desantis Christina Pushov poparła oświadczenie gubernatora Na Twitterze: „To znaczy, po 2 latach prowadzenia kampanii, która zastraszała i manipulowała młodymi ludźmi, ktoś musi to powiedzieć. Oddychaj swobodnie, bądź bezpieczny i szczęśliwy.”
Desandis jest sceptycznie nastawiony do skuteczności noszenia maski jako środka łagodzącego rozprzestrzenianie się Covit-19. Zeszłego lata Desantis podpisał Zamówienie wykonawcze Zakaz w szkołach zmuszania uczniów do noszenia masek. W zeszłym miesiącu powiedział Pozytywnie Zdolność rodziców do pozwania szkół, które naruszają jego zakaz zamawiania masek.

Ponieważ przypadki Covit-19 spadają w całym kraju, wiele stanów wciąż lekceważy zamówienia na maskę i wciąż istnieje wiele dowodów na noszenie masek – contra DeSantis – zrobię Ma efekt.

„Strategie profilaktyki warstw, takie jak bycie na bieżąco ze szczepionkami i noszenie masek – mogą pomóc w zapobieganiu poważnym chorobom i zmniejszeniu stresu w systemie opieki zdrowotnej”. Czyta najnowsze wytyczne CDC dotyczące noszenia maski. „Załóż maskę, która najlepiej do Ciebie pasuje, zapewniając ochronę i wygodę”.

Według CDC rozprzestrzenianie się wola jest wysokie w społeczności hrabstwa Hillsborough, dlatego zaleca się noszenie masek w domu.

Nie oczekuj, że Desantis przyzna do tego faktu. Jego agresywna postawa wobec wirusa zapewniła Desantis ogólnokrajową popularność. A 2024 referendum słomkowe Podczas weekendowej konferencji Konserwatywnej Akcji Politycznej zajął drugie miejsce za byłym prezydentem Donaldem Trumpem. W drugim głosowaniu słomkowym bez Trumpa Desantis zdecydowanie wygrał.

Desantis nie był zainteresowany inicjatywą narodową. W przeciwieństwie do innych nazwisk wymienianych jako potencjalni kandydaci – były ambasador ONZ Nicky Haley czy South Carolina Sen. Tim Scott – Odmówił tego otwarcie. Gotowy.

Trump zauważył. „Jeśli się z nim zmierzę, pokonam go tak, jak pokonam wszystkich innych”. Trump powiedział zeszłej jesieni O szansie zmierzenia się z Desantisem w prawyborach w 2024 roku. „Myślę, że większość ludzi odejdzie. Myślę, że on odejdzie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.