Andie MacDowell ujawnia intrygi Billa Murraya

Życie naśladowało sztukę Andie MacDowell na planie ciężki dzieńktóry ukazał się 30 lat temu, 12 lutego 1993 roku.

Tak jak jej producentka wiadomości z Pittsburgha, Rita Hanson, w końcu zakochała się w zapętlonej w czasie magii cynicznego meteorologa Phila Connorsa, podczas gdy on utknął w tym samym dniu świstaka w Punxsutawney, McDowell była również zauroczona jej niezrównaną koleżanką z planu, Billa Murraya.

„Opowiem ci zabawną rzecz o Billu, nie wiesz, czego się po nim spodziewać. Jest jedyny w swoim rodzaju”. osoba”, powiedział MacDowell Yahoo Entertainment podczas 2019 wezwanie do roli wywiad (Zobacz powyżej, z ciężki dzień od 3:30). „on aż daleko twórczy. Świeży. Za każdym razem, gdy robi scenę, jest ona nowa, jest nowa, a on dodaje do niej trochę niuansów. Poza kamerą jest równie dziwny, a może nawet dziwniejszy. Bo po prostu nim jest”.

Dziwaczne historie Murraya obfitują Stąd do najdalszych zakątków internetua MacDowell ma trochę do podzielenia się z czasem wspólnej pracy.

Bill Murray i Andie MacDowell w scenie z filmu Dzień świstaka z 1993 roku w reżyserii Harolda Ramisa. (Zdjęcie: Columbia Pictures/Getty Images)

„Ludzie przyjeżdżali z całego świata, żeby go zobaczyć” — wspomina. „A w piątkowe wieczory mówił:„ Przepraszam, chłopaki. W piątki nie rozdaję autografów. I nie ma znaczenia, skąd pochodzą. Ale zabawne jest to, jak to powiedział, ludzie zaakceptował to. Nie byli na niego źli. Nikt się nie złościł ani nie mówił mu brzydkich rzeczy.’” .

Innym razem Murray i McDowell kręcili razem scenę w samochodzie, kiedy Murray dodał gazu i wyciągnął ich obu z planu.

„Po prostu odleciał” – mówi. A ja na to: „Co robisz?” Dokąd idziemy, Billu? Potem powiedział: „Och, myślałem, że jedziemy w trasę”. Więc po prostu wyszliśmy [for] Około 10, 15 minut”.

READ  Christina Applegate SAG Awards czerwony dywan

ciężki dzień Obecnie transmitowane na AMC+.

Ta historia została pierwotnie opublikowana 2 lutego 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.