Apple Watch Pro i przeciekające etui pokazują większy ekran i nowy przycisk

Zgodnie z oczekiwaniami przecieki Apple stają się coraz silniejsze, gdy się zbliżamy Środowe wydarzenie iPhone’a 14 „wyjazdowe”. Dzisiaj przyjrzeliśmy się bliżej Apple Watch Pro, dzięki robi z 91 telefonów komórkowych. Zazwyczaj większość wycieków z nieznanych „przemysłowych źródeł” leczymy zdrową dawką soli, ale według Bloomberg Marek Gorman Marki są „właściwie”. I w większości to wszystko, czego oczekiwaliśmy. Jest większy ekran, jak sugerowały poprzednie raporty Gurmana, a także niewielka ewolucja projektu dla Apple Watch Series 7. (Przepraszam, wentylatory z płaskimi krawędziami).

Przyjrzyj się bliżej, a zauważysz dodatkowy przycisk po drugiej stronie (potężnej) cyfrowej korony i przycisk wielozadaniowy. Obie 91 telefon komórkowy Gorman spekuluje, że może być programowalny, co pozwala na uruchomienie określonej aplikacji lub ćwiczenia bez zajmowania się ekranem dotykowym. Status wycieka z Sony Dixon A Duanruy (Przez krawędź A Weibo) oznacza również większy ekran i dodatkowy przycisk.

Apple Watch Pro jest prawdopodobnie skierowany do fanatyków sportów ekstremalnych – ludzi, którzy nie mieliby nic przeciwko wydaniu blisko 1000 USD na wysokiej klasy smartwatche Garmin. Choć może to zabrzmieć drogo, nie zapominaj, że zawsze istniały wysokiej klasy modele Apple Watch, które nie są przeznaczone dla ludzkich portfeli. Teraźniejszość Hermes 7. kolekcja Domeny do 1759 USD. Więc w tym kontekście, być może Apple Watch Pro o wartości 1000 USD nie brzmi tak szalenie? (Nie, to nadal szaleństwo.)

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Na Microsoft Hackathon zaprojektowano nowy system osiągnięć dla Xboxa z medalami podobnymi do PS5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.