Ariana DeBose „naprawdę kocha” memy BAFTA, ale nie trolluje na Twitterze

(CNN) Ariana DeBose „wykonuje swoją pracę” i próbuje uderzać pięściami po rozdaniu nagród filmowych BAFTA w Londynie.

DeBose pomógł otworzyć plik Pokaż nagrody która celebruje osiągnięcia w dziedzinie kina, zaprezentowane w niedzielę przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych oraz jej występy przyciągnąć uwagę krótko rapować podczas swojego koncertu z okazji wieczornych nominacji.

W następnych dniach, memy bardzo Stworzony na podstawie debiutu Debuse, zwłaszcza w momencie, gdy wykonuje ruch taneczny podczas skandowania „Angela Bassett’s done the thing, Viola Davis, 'The Woman King!’” „

Podczas gdy DeBose od opuścił Twittera – Podobno z powodu trolli i nienawistnych tweetów na temat otwarcia – powiedział producent nagrody BAFTA, Nick Bullen różnorodny We wtorek nazwała krytykę jej występu w dobrych intencjach „niewiarygodnie niesprawiedliwą”.

„Wszyscy, z którymi rozmawiałem w pokoju, uwielbiali to” – powiedział Bolin, dodając, że „pokój klaskał, a ludzie tańczyli do muzyki”.

Producent stwierdził również, że odniesienia do nominowanych kobiet, takich jak Bassett, Davis i Jamie Lee Curtis, zostały uwzględnione, „ponieważ był to niesamowity rok dla kobiet w filmie i chcieliśmy to uczcić”, dodając do DeBose, oto kolorowa kobieta, która jest absolutnie na szczycie swojej gry. I otworzyła BAFTA piosenką, która mówiła tak wiele na tak wielu poziomach”.

DeBose – kto Zdobył Oscara w zeszłym roku za rolę w remake’u „West Side Story” Stevena Spielberga — nie przeszkadzało jej to, mimo dezaktywacji Twittera. pod Popularny post na Instagramie Aktorka skompilowała niektóre z najbardziej zabawnych memów związanych z jej występem na BAFTA, komentując w poniedziałek: „Szczerze, uwielbiam to”.

READ  Kim Kardashian udostępnia kilka ujęć zza kulis ślubu Kourtney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.