Ariana Madix z „Vanderpump Rules” nie przyjmuje przeprosin w sprawie Toma Sandovala

Ekskluzywny

Sprawa „Vanderpump Rules”.

Ariana nie ma przeprosin Tom…

Przynajmniej jeszcze nie

Ariany Madix Nie w nastroju na byłego chłopaka Toma SandovalaPrzeprasza za swój romans z kolegą z obsady „Vanderpump Rules”. Raquel Levis …bo wciąż jest zła.

Źródła z bezpośrednią wiedzą mówią TMZ… że Ariana nie jest w stanie przetworzyć wyjaśnień Toma i mea culpas i nie jest w tej chwili zainteresowana rozmową z nim.

Zamiast tego powiedziano nam, że nastrój Ariany bardziej przypominał „rozpieszczanie cię” od tego czasu Odkrycie Jej chłopak, z którym była od dziewięciu lat, zdradzał ją z Raquel… którą AM uważała za bliską przyjaciółkę.

Jak informowaliśmy, Tomkowi zajęło to tydzień Przepraszam Arianę o problemie, przyznając się do błędów i mówiąc, że jest zbyt samolubny.

Jak na razie nic nie słychać… Nasze źródła podają, że Ariana jest w Meksyku na ślubie przyjaciółki, który był zaplanowany, zanim skandal wstrząsnął jej światem. Wydaje się, że to boskie wyczucie czasu.

BTW, Tom też był zaproszony na wesele, ale zrezygnował ze względu na wcześniejsze zaręczyny… znowu decyzja została podjęta zanim oszustwo wyszło na jaw.

Powiedziano nam, że Ariana wie, że będzie musiała Usiądź z Tomem I w pewnym momencie się rozdzielili – mają wspólny dom – ale w tej chwili po prostu nie jest to dla niej priorytetem.

To załamanie zajmie trochę czasu, ludzie.
READ  Dziennikarze Wall Street Journal dokuczają im, że nie opowiadają historii Vince'a McMahona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.