A’s Promuj Shea Langeliers, uwolnij Stephena Biscotti

Ogłosili, że zdecydowali się utrzymać najlepsze leady Shea Langlers. Powołano również klub David McKinnon Od Triple-A Las Vegas. W odpowiednich ruchach Auckland włożył Ramon Lauriano Na liście kontuzjowanych przez 10 dni, retrospektywnie do 15 sierpnia, z obciążeniem lewego tiltu, zwolnienie defensywnego Stephen Biscotti.

To znacząca zmiana dla graczy A, którzy po raz pierwszy przyjrzą się graczowi, który, jak mają nadzieję, będzie istotną częścią przyszłości. The Langlers byli jednym z czterech graczy, których Oakland Braves otrzymali na Matt Olson handluj tej wiosny. Prawdopodobnie nagłówek okazji, większość potencjalnych oceniających rozważa ponadprzeciętne potencjalne wsparcie za tablicą.

Dziewiąty ogólny wybór w drafcie 2019, Langeliers spędzili ostatnie trzy lata wspinając się po drabinie niższej ligi. Wystartował dość wolno pod koniec swojego pierwszego sezonu zawodowego – i nie było zaskoczeniem dla Muska, że ​​zdobył najwięcej turniejów w każdym roku swojej kariery. Kolejny mniejszy sezon ligowy został zniszczony przez pandemię, a Atlanta popchnęła producenta Baylora do Double-A na początek 2021 roku. Langeliers spędzili tam prawie cały rok, osiągając imponującą passę 0,258/.338/.498 z 22 domami działa w 92 meczach w przyjaznym środowisku Archera.

To byłaby wysokiej jakości produkcja mocy dla każdego gracza, ale jest to szczególnie imponujące w przypadku dobrze znanego ataku defensywnego. Langlerowie pasują do tego prawa. Większość oceniających uważa go za co najmniej przeciętnego odbiornika i jednogłośnie chwali go za siłę ramienia. Ktokolwiek FangravesA Keith Low sportowiecA Ameryka baseball A Kelly McDaniel z ESPN Umieścił go w tylnej połowie potencjalnej pierwszej setki zespołu, zmierzającego do sezonu 2022, a A zdobył go w ramach wiosennego treningu.

Langeliers nadal imponował swoim nowym zakładem. Spędził rok w Triple-A, jego pierwszym przedłużonym występie tam po krótkiej przerwie pod koniec ubiegłego sezonu. W ciągu 402 występów na deskach 24-latek osiągnął 19 i osiągnął solidny wskaźnik chodzenia na poziomie 10,7% w porównaniu do możliwego do opanowania wskaźnika strajku wynoszącego 21,9%. Las Vegas jest jednym z najkorzystniejszych środowisk w rankingu dla hitterów, ale linia Langlers .283/.366/.510 jest solidną propozycją nawet w tym kontekście. Z prawie 200 drobnymi meczami na swoim koncie w ciągu ostatnich dwóch sezonów, niewiele zostało mu do udowodnienia przed pojawieniem się w MLB.

READ  Legendarny krykiecista Shane Warren zmarł w wieku 52 lat w Tajlandii

„A” musieli dodać Langelierów do swojego 40-osobowego składu poza sezonem, aby uniemożliwić mu wybór w drafcie Base 5. Dyrektor generalny David Forrest wskazał w zeszłym tygodniu, że mają nadzieję przyjrzeć się mu wcześniej, prawdopodobnie jako Spędzi ostatnie siedem tygodni sezonu jest na aktywnej liście. Klub grał w trudnym sezonie, ale promocja Langlers pozwoli fanom i organizacji rzucić okiem na potencjalny kluczowy element na rok 2023 i później. BA niedawno nazwał go 81. farmerem w grze, a McDaniel połączył go z drugi najlepszy potencjał w organizacji.

Menedżer pierwszego roku, Mark Kotsai, będzie miał za zadanie podzielić czas gry między wschodzącego gracza i obecnego kibica Sean Murphy. Baza macierzysta Oakland jest prawdopodobnie najlepszym graczem w drużynie. Elitarny obrońca mający średnio 244/.323/.422 pokazy w tabeli, Murphy jest jednym z najlepszych łapaczy w grze. Na pewno pozostanie w składzie przez większość dni, chociaż ulepszenie Langeliers może zapewnić Murphy’emu dodatkową pół-komfortową pracę w pierwszej bazie lub jako wyznaczony hitter. Sam Langlers również widzi w tych miejscach jakąś akcję.

Byłby to przynajmniej tymczasowy układ, ale mocny występ Langlerów podczas jego pierwszego spojrzenia na wielki pokaz ligowy tylko zintensyfikuje spekulacje na temat długoterminowej przyszłości Murphy’ego. Mając Murphy’ego pod kontrolą do 2025 roku, A’s zdecydowanie nie będą musieli się nim zajmować daleko od następnego sezonu. Będzie podlegał arbitrażowi po raz pierwszy tylko zimą, a przyszłoroczna pensja (chociaż znaczny wzrost w stosunku do jego poprzedniej wypłaty) nie będzie uciążliwa – nawet dla klubu w Auckland, który prawdopodobnie będzie prowadził jedną z najniższych stawek płac w lidze. Jednak duża część wartości zarówno Murphy, jak i Langelierów tkwi w ich obronnej przenikliwości za obrazem. Oczywiście nie jest to ani trochę zbliżone do wartości w pierwszej bazie lub DH, więc można argumentować, by poradzić sobie z Murphym przez zimę i regularnie przechodzić na Langeliers w 2023 roku. Murphy przyciągnął tym uwagę zespołów takich jak Guardians i Red Sox termin handlu Gracze letni i A z pewnością otrzymają wiele telefonów na temat jego dostępności, gdy zespoły ponownie będą mogły handlować z graczami MLB.

READ  Najnowsze informacje o QB Eagles Jalen Hurts

Awans Lancerów nie będzie miał natychmiastowych ogromnych reperkusji z perspektywy czasu służby. To było wystarczająco dużo czasu, aby nie naliczyć wystarczającej liczby postępowań, aby osiągnąć pełny rok służby lub zakwalifikować się do wczesnego arbitrażu po 2024 roku jako gracz Super Two. Jeśli na liście MLB Forever, Langeliers osiągną kwalifikacje ARB po kampanii 2025 i po raz pierwszy trafią do bezpłatnej agencji w sezonie 2028-29. Oakland może wrócić do Pałacu w ciągu najbliższych kilku lat, a wszelkie cięcia mogą wpłynąć na trajektorię jego służby.

Podczas gdy powołanie Langeliers jest największą wiadomością dla członków A, którzy patrzą w przyszłość na przyszłe sezony, odpowiednia umowa dotyczy zawodnika, który spędził prawie pięć lat z drużyną. A’s nabyli Piscoty, oryginał z Bay Area i Stanford, od Cardinals zmierzających do sezonu 2018. Praworęczny szturmował majors dwoma gwiezdnymi sezonami, aby zarobić 33,5 miliona dolarów przedłużenia kontraktu z St. Louis przed kampanią 2017. Louis, ale w ostatnim sezonie w St.

Początkowo zmiana scenerii wydawała się skutkować zastanawianiem się nad karierą Piscoty’ego. Wystrzelił 27 długich piłek i w swoim pierwszym zielono-złotym sezonie zebrał .267/.331/.491 w ciągu 151 meczów. W wieku 27 lat Biscotti wydawał się na nowo odkryć, jak wyglądała jego wczesna kariera i wydawał się być gotowy do osiedlenia się jako napastnik średniego szczebla na wiele lat. Niestety nie zostało to wdrożone, ponieważ przez wszystkie cztery lata od tego czasu publikowano liczby poniżej średniej.

Na początku 2019 roku Piscoty ma czcionkę .229/.287/.378 w prawie 900 panelach. W tym roku osiągnął .190/.252/.341 z 34,5% wskaźnikiem trafień w 42 meczach w tym roku. W ciągu ostatnich ośmiu dni miał tylko jeden start, a klub coraz częściej zwraca się do Laureano na prawym boisku, grając jako debiutant Cal Stevenson w centrum. Ponieważ Piscoty zdobywał ten niestabilny czas gry, gracze A postanowili pójść na całość.

READ  Royals Rework Whit Merrifield Contract

Piscotty będzie technicznie dostępny dla 29 innych drużyn ligowych dzięki zrzeczeniu się wydania w ciągu najbliższych dwóch dni. Każda drużyna, która twierdzi, że założyłaby około 2 miliony pozostałych z ich pensji w wysokości 7,25 miliona dolarów, plus 1 milion przejęcia opcji drużynowej o wartości 15 milionów dolarów na następny sezon. Daje to pewność, że wyczyści ustępstwa, a litera A zostanie na haczyku do końca tej kwoty. Przez kilka następnych dni Piscoty będzie wolnym agentem, w którym to momencie będzie miał prawo do zbadania innych możliwości. Jeśli podpisze kontrakt gdzie indziej przed 1 września – nawet w ramach pomniejszego kontraktu ligowego – będzie mógł ubiegać się o skład posezonowy dla nowego zespołu.

W międzyczasie Laureano będzie nieaktywny przez co najmniej półtora tygodnia. Zespół nie przedstawił dalszych szczegółów na temat jego diagnozy, ale często zdarza się, że ukośne szczepy kosztują graczy ponad miesiąc pracy. Laureano opuścił pierwszy miesiąc sezonu, ponieważ zakończył zawieszenie PED wydane zeszłego lata. Wrócił do gry w 84 meczach, trafiając .223/.300/.395 z 12 przeszkodami u siebie, dzieląc swój czas między środkiem i prawym polem.

Obrazy dostarczone przez USA Today Sports.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.