Astros pokonują Metsów i wygrywają w finale serii

HOUSTON — Kiedy menedżer Astros, Dusty Baker, został poproszony o wymienienie najważniejszego momentu z szalonego popołudnia w Minute Maid Park, natychmiast sprawdził uderzenie z rzutu w lewym polu przez Coreya Goulkesa, aby zakończyć szóstą rundę, grę, która uratowała Mets przed remisem gra.

Było wiele kluczowych momentów i zagrań dla Astros 10-8 wygrana W środę Mets powiedzieli, że nie byłoby złej odpowiedzi, gdyby Baker wybrał inną grę, na przykład dwubiegową homer Chasa McCormicka i Weinera Diaza lub szybki numerek Martina Maldonado.

W meczu, w którym obaj starterzy – Christian Javier z Astros i Taylor Miguel z Mets – nie mogli ukończyć trzech inningów, a obie drużyny łącznie wykonały 16 spacerów, miotacze Astros przegrupowali się na 11. polu z ostatnich 13 uderzeń Mets. Houston wziął dwa z trzech z Nowego Jorku, aby wygrać serię – bardzo potrzebne zwycięstwo dla zespołu, który wyruszył w 10-meczową podróż.

„Nasi chłopcy walczyli, walczyli i odsuwali się, a ty prawie bałeś się strzelić gola, ponieważ oni zamierzali strzelić gola” – powiedział Baker. „Faceci mówili:„ Przestań ”, ale tak naprawdę nie było ani jednego”.

Julks odpokutował za błąd zagrania piłki w locie w drugiej rundzie, który doprowadził do podwójnej dwójki, trafiając jeden z dwóch obiegów w trzeciej rundzie i rzucając biegacza z lewego pola na drugą bazę w siódmej. Ale to był jego haczyk podczas wyprawy nurkowej poza linią Bretta Batty’ego, aby przerwać remis na drugim miejscu i zakończyć z zbliżającą się szóstą.

„To był prawdopodobnie nasz najważniejszy moment dzisiaj – aby utrzymać nas na szczycie”, powiedział trzeciobazowy Alex Bregman.

Ten bieg nastąpił po tym, jak Pete Alonso z Mets trafił na prowadzenie w szóstym biegu od Rafaela Montero, który zmniejszył prowadzenie Astros do 9-8, ale odciążający Hector Neres (siódma runda), Brian Abreu (ósmy) i Ryan Pressley (dziewiąty) Kontrakt Metsa w Zatoce Perskiej.

„Kiedy awansowaliśmy 10-8, pomyślałem, że mamy szansę z Abreu i Pressly” – powiedział McCormick. „To był ciężki mecz. Mets to naprawdę dobra drużyna. Cały dzień toczyło się tam iz powrotem. Tego rodzaju mecze powodują mentalne grindowanie. Jesteśmy zmęczeni, mamy dzień wolny jutro mamy długą jazdę po meczu i mentalnie musisz iść dalej – i zrobiliśmy to.

Baker przypisał Framberowi Valdezowi, leworęcznemu debiutantowi, który we wtorek rzucił osiem inningów, uratował swoją szczyptę i umieścił go na pozycji sześciu zastępców w środę. Wśród nich znalazł się Phil Mattoon, który rzucił 1 1/3 bezbramkowych inningów, aby wygrać. Wszedł do gry w czwartym meczu – pierwszym w sezonie – i pomógł spowolnić Metsów.

„W sytuacjach, w których wydaje się, że nic nie idzie dobrze, próbujesz załadować obszar i wymusić coś, aby coś się wydarzyło i poprowadzić piłkę” – powiedział Mattoon. „To są naprawdę trudne mecze i to jest jedna z takich sytuacji [where] Próbujesz ograniczyć szkody”.

Javier miał najkrótszy start w swojej karierze, rzucając 82 narzuty w 2 1/3 inningsa. Zrezygnował z czterech biegów na cztery trafienia i pięciu chodów na najwyższym poziomie w karierze. Astros uratowali go, strzelając homera z czterech runów w trzecim na pierwszym singlu Gulicksa, a Homer McCormick zdobył 6-4, a Mets zremisowali na czwartym miejscu po wygranej Daniela Vogelbacha.

„Naprawdę nie wiem nawet, co ci powiedzieć o tym, co się dzisiaj dzieje” – powiedział Javier. „Byłem w tyle za wieloma pałkarzami i straciłem wiele narzutów”.

„Miło było wygrać wczoraj, a nawet dziś lepiej wyjść dziś na zewnątrz i dobrze zakończyć u siebie” – powiedział McCormick. „Wspaniale było wygrać dwa razy z rzędu i nabrać rozpędu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.