Astros przygotowują się do pokonania Yankees w ALCS Game 4, ponieważ deszcz przesuwa czas rozpoczęcia do 8:30 ET

The Houston Astros Zajmują szóste miejsce z rzędu w ALCS i zbliżają się do czwartego mistrzostwa świata w ciągu sześciu lat. Nawet 3-0 w serii i niepokonani w tym post-sezonie, od eliminacji dzieli ich tylko jedno zwycięstwo Jankesi z nowego yorku Po raz trzeci w tym wyścigu.

zastała obraza Yankees On uderza Najgorszy punkt jej ponurej serii w grze 3. Menedżer Aaron Boone dwukrotnie zmieniał skład – przeprowadzka Harrison Baderi wtedy Anthony Rizzo Na pierwsze miejsce – bez powodzenia w walce z łobuzami z Houston.

W czwartej grze nie będzie już łatwiej. Lance McCullers Jr. z Houston jest na skoczni i chce wygrać na Yankee Stadium. Sędzia Aarona A reszta składu będzie musiała znaleźć sposób na odpoczynek w starciu z McCullerami i wysokooktanowym bykiem – wszystko pod chmurą zbliżającej się eliminacji i pytań o to, czy Judge, zbliżający się wolny agent, zagrał swój ostatni mecz w piórnik.

Nestor Curtis Jr. z Yankees, olśniewająca supergwiazda, która kiedyś uratowała swój sezon, rozpocznie heroiczny występ w ALDS Game 5.

ALCS Game 4 rozpocznie się o 19:07 czasu wschodniego w TBS, ale MLB ogłosił, że mecz nie rozpocznie się na czas. Premiera planowana jest teraz na 20:30 ET.

Chcesz śledzić główne wydarzenia z października? Mam cię przy sobie.

READ  Phillies przejmuje miejsce w Mistrzostwach Świata, gdy Homer Bryce Harper pokonuje Padresa w NLCS 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.