Barbie i Ken odkrywają „prawdziwy świat” i życie na płaskich stopach w nowym zwiastunie

Dzięki uprzejmości Warner Bros. Pictures

„Lalka Barbie”CNN

To tylko dziewczyna Barbie żyjąca w… prawdziwym świecie?

Nowy zwiastun filmu „Barbie”, wyreżyserowany przez Gretę Gerwig, który ukazał się w czwartek, oferuje pierwsze pełne spojrzenie na Barbie (Margot Robbie) i Kena (Ryan Gosling) opuszczających Barbie Land, aby odkrywać „prawdziwy świat”. Śmiało, powiedz, że ten dzień to „Najlepszy dzień w życiu!”

To znaczy, dopóki nie zobaczysz, jak Barbie przeżywa pełny kryzys egzystencjalny.

Dzięki uprzejmości Warner Bros. Pictures

„Lalka Barbie”

„Zdarzyło się kilka rzeczy, które mogą być ze sobą powiązane” — mówi Barbie koleżankom z klasy, dodając, że została uderzona „zimnym prysznicem” i spadła z dachu zamiast ze swojego zwykłego pływaka.

To nawet nie jest najgorsze.

„Tak samo jak moje obcasy… na podłodze” — mówi Barbie do swoich przyjaciółek Barbie, które krzyczą i wzdychają na widok płaskich stóp Barbie. To pandemonium i to jest zabawne.

Podczas gdy Barbie próbuje rozwiązać ten problem, jej pierwszym przystankiem jest wizja „Dziwnej Barbie” Kate McKinnon, która mówi Barbie, że musi udać się do „prawdziwego świata”.

„Możesz wrócić do normalnego życia lub poznać prawdę o wszechświecie” — mówi Dziwna Barbie, pozwalając Barbie wybrać ścieżkę różowej czółenka lub ścieżkę ludzkiego sandała Birkenstock.

Dzięki uprzejmości Warner Bros. Pictures

Kate McKinnon w filmie „Barbie”.

W ten sposób rozpoczyna się podróż Barbie z Kenem przez prawdziwy świat. „Barbie w prawdziwym świecie? To niemożliwe”, mówi Gloria, grana przez America Ferrera.

Wyświetlane są fragmenty z szalonej światowej trasy koncertowej Barbie, podczas gdy w tle gra utwór „Make Your Own Kind of Music” Cass Elliott. Widzimy, jak Barbie zostaje złapana, Ken próbuje wykonać wycięcie wyrostka robaczkowego na człowieku, a Barbie ucieka przed złym dyrektorem generalnym firmy Mattel, granym przez Willa Farrella, który desperacko chce umieścić ją z powrotem w pudełku.

W czwartek ogłoszono również artystów występujących na ścieżce dźwiękowej filmu, Dua Lipa, Lizzo, Haim, Tame Impala, Nicki Minaj oraz jedną z gwiazd filmu, Ryana Goslinga – którego numer muzyczny nie pojawił się w zwiastunie promocyjnym. . Producent i DJ Mark Ronson jest producentem wykonawczym ścieżki dźwiękowej.

Barbie trafi do kin 21 lipca.

READ  Justin Bieber oskarżył H&M o wykorzystanie jego wizerunku na wyrzuconych ubraniach bez jego zgody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.