Bed Bath & Beyond, Nio, Joby Aviation, Teva i nie tylko

Osoba wchodzi do sklepu Bed Bath & Beyond w dzielnicy Tribeca w Nowym Jorku.

Michael M. Santiago | Obrazy Getty

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w piątek w południe.

łóżko kąpiel z tyłu — Akcje sprzedawcy artykułów gospodarstwa domowego wzrosły o ponad 4% w południe po tym, jak firma ogłosiła, że ​​zrobią to trzy osoby z firmy RC Ventures, aktywisty inwestora Ryana Cohena. Natychmiast dołącz do zarządu Bed Bath & Beyond.

Nowy – Akcje chińskiego producenta samochodów elektrycznych w amerykańskim obrocie spadły po tym o 10% Nowy na wynikach IV kwartału. Przychody Nio w czwartym kwartale przekroczyły oczekiwania, ale jego prognozy nie spełniły oczekiwań StreetAccount.

Lotnictwo zawodowe Akcje tej elektrycznej linii lotniczej wzrosły o 12% w porównaniu z ostatnimi wynikami kwartalnymi. Joby odnotował zysk w wysokości 1 dolara na akcję po stracie 31 centów na akcję w tym samym okresie poprzedniego roku. Morgan Stanley potwierdził również, że akcje mają nadwagę, zauważając, że Joby wciąż rośnie w siłę i podejmuje „znaczące kroki naprzód w procesie certyfikacji i produkcji”.

teva Akcje firmy farmaceutycznej zyskały po tym 4,7% Ulepszony inwentarz Bernstein Aby wyprzedzić rynek, Teva wprowadza na rynek nowe produkty i stara się rozwiązać trwające spory sądowe dotyczące opioidów.

uczciwa firma Akcje spółki dóbr konsumpcyjnych spadły o 25% w wyniku mieszanych danych kwartalnych. The Honest Company powiedział, że stracił 10 centów na akcję przy przychodach w wysokości 80,4 miliona dolarów. Według Refinitiv analitycy spodziewali się utraty 6 centów na udział w przychodach 84,6 miliona dolarów.

fortinet Akcje Fortinet spadły o 2,7% po tym, jak Bank of America obniżył rating kredytowy z kupna do neutralnego. Bank podał, że silny wzrost zysków przeniósł się już na akcje Fortinet.

Ali BabaA JD.com Notowane na giełdzie w USA chińskie akcje spółek technologicznych ponownie spadły w piątek, ponieważ nadal stoją w obliczu zwiększonej kontroli w Chinach i możliwych odpisów w USA. Akcje Alibaba spadły o 3,1%, JD.com o 3%, a Pinduoduo o 4%. Diddy Global około 14%.

READ  Zatrudnianie Coinbase zostanie wstrzymane na „przewidywalną przyszłość”, a oferty zostaną anulowane

– Maggie Fitzgerald, Jesse Pound i Sarah Main z CNBC współtworzyli reportaże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.