Bella Hadid żałuje, że nie zrobi sobie nosa w wieku 14 lat

„Żałuję, że nie zachowałem nosa dziadka”.

Po latach spekulacji na temat chirurgii plastycznej w okresie dojrzewania i dorosłości, Bella Hadid On wszystko wyjaśnia.

Rozmawiając z Magazyn Vogue W kwietniowej okładce magazynu Bella wyjaśniła swoją historię zabiegów kosmetycznych — i wyjaśniła, dlaczego żałuje tylko jednej procedury.

Arnold Jerocki / GC Images za pośrednictwem Getty Images

„Żałuję, że nie zachowałam nosa dziadków, myślę, że bym w nim dorosła” – powiedziała 25-letnia modelka, odnosząc się do plastyki nosa, którą przeszła w wieku 14 lat.

Karwai Tang / WireImage za pośrednictwem Getty Images

Jeśli chodzi o krążące od dawna plotki, że używała również wypełniaczy skórnych i chirurgicznie zmieniała różne części jej twarzy – internet był czasami przekonany, że miała uniesienie oczu i redukcję szczęki – Bella zauważa, że ​​nie ma prawdy w tych twierdzeniach.

Wiktor Bojko / Getty Images

Jej matka, Yolanda Hadid, Powiedział to samo Broniąc Belli przed sceptykami w mediach społecznościowych w 2019 roku.

„Ludzie myślą, że całkowicie prezentowałam swoją twarz z powodu jednego zdjęcia, na którym jako nastolatka wyglądam na opuchniętego” – powiedziała Bella. „Jestem pewien, że nie wyglądasz na 13 lat, prawda? Nigdy nie używałem wypełniaczy. Skończmy z tym. Nie mam z tym problemu, ale to nie dla mnie. „

Vittorio Zunino Cilotto/Getty Images

„Ktokolwiek myśli, że podniosłem oczy, czy jak to się nazywa – to taśma do twarzy! Oferuję najlepszą sztuczkę w książce” – kontynuowała, dodając, że publiczne oskarżenia o modyfikacje ciała przyczyniły się do jej doświadczenia z Zespół oszustastan psychiczny charakteryzujący się poczuciem zwątpienia i bezwartościowości.

Mark Piasecki / GC Images za pośrednictwem Getty Images

„Miałem syndrom oszusta, w którym ludzie sprawiali, że czułam się, jakbym na to nie zasługiwała” – powiedziała Bella. „Ludzie zawsze mają coś do powiedzenia, ale muszę powiedzieć, że zawsze jestem źle rozumiany w mojej dziedzinie pracy i przez otaczających mnie ludzi”.

Edward Berthelot / Getty Images

Bella opowiadała o wczesnych porównaniach do jej starszej siostry, Gigi HadidW końcu wpłynęło to również na jej postrzeganie siebie. „Byłam brzydką siostrą. Byłam brunetką. Nie byłam tak wspaniała jak Gigi i nie byłam ekstrawertyczką” – powiedziała. „Tak naprawdę mówili o mnie ludzie. Niestety, kiedy tyle razy się ci mówi, tylko w to wierzysz”.

Vittorio Zunino Cilotto/Getty Images

„Zawsze zadaję sobie pytanie: „Jak dziewczyna z niewiarygodnie niepewnym poczuciem bezpieczeństwa, lękiem, depresją, problemami z obrazem ciała, problemami z jedzeniem, która nienawidzi być dotykana, która ma poważny niepokój społeczny – co robiłam w tym biznesie?”

Neil Mockford / JC Images za pośrednictwem Getty Images

Bella wspomina: „Ale przez lata stałam się dobrą aktorką. Noszę bardzo uśmiechniętą twarz lub bardzo silną twarz. Zawsze czułam, że mam coś do udowodnienia”.

Samir Hussain/WireImage przez Getty Images

„Ludzie mogą powiedzieć wszystko o moim wyglądzie, o tym, jak mówię, jak się zachowuję. Ale przez siedem lat nie opuściłam pracy, nie odwołałam pracy i nie spóźniłam się do pracy” – powiedziała. „Nikt nie może powiedzieć, że nie odpracowuję swojej dupy”.

Sprawdź cały wywiad tutaj.

READ  Wewnątrz intymnej kolacji z okazji 81 urodzin Marthy Stewart w jej domu w Maine

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.