Biały Dom wybiera Douga Jonesa, aby poprowadził kandydata do Sądu Najwyższego

Inni, którzy są uważani za rywali, to sprawiedliwość Leondra R. Krüger Sąd Najwyższy Kalifornii i J. Michael Childs, Pan. Biden powiedział, że skieruje sprawę do Federalnego Sądu Apelacyjnego dla Okręgu Columbia, który jest częstym miejscem dla sędziów Sądu Najwyższego.

Ponieważ spotkania i pozdrowienia w Waszyngtonie mają potencjał, by płonąć, dawni mentorzy sugerowali, że nominowani powinni w mniejszym lub większym stopniu przyjąć rolę mówcy podczas przemawiania. Tomek ok. Corollogos, Były republikański działacz i ambasador, sędziowie William H. Był zaangażowany w 300 procesach konfirmacji Senatu, w tym Rehnkist i Antonin Scalia oraz nominowany Robert Borg. W wywiadzie pan Korolokos przeczytał szczegółowe notatki, które zebrał przez lata – listę prawdziwych nakazów i zakazów dla potencjalnych nominowanych.

„Pierwszą rzeczą, która się dzieje, jest to, że powiedział do nominowanego: „Naprawdę twoją rolą jest pan młody na weselu”. Musisz traktować ten proces bardzo poważnie, spędzać każdą sekundę na słuchaniu swoich uszu i nie myśleć, że masz pracę.

On nie jest skończony.

„Nie zbliżaj się nigdzie do sądu”, pan. powiedział Korologos. „Nie spotykaj nikogo. Jeśli robisz sobie fryzurę lub robisz paznokcie, nie mów nikomu ani słowa i poświęć czas na wysłuchanie swoich opinii. Ktoś musiał to usłyszeć.”

88-letni pan Korologos poprosił nominowanych o rozważenie szkieletów na ich półkach. „Co zrobiłeś w swoim tle, które będzie przedmiotem dochodzenia?” Powiedział słuchanie. „Nie proszę, żebyś mi powiedział, ale uzyskaj na to odpowiedź, ponieważ znajdą to i zapytają”.

Komitet ds. Ostatecznych Nominacji, Panie Według Korologosa mogą być zaangażowani w inny, nazwany proces: tzw. komisje zabijania, na których spotykają się kandydaci i komisja selekcyjna kandydatów – w przeszłości było to w Białym Domu lub w prywatnym domu. – i pomyśl o najgorszych możliwych pytaniach, jakie mogą pojawić się podczas dochodzenia. Potem rzucili nimi w nominowanego. Pan. Najnowszym pionierem Szerpów Jonesa był John Gill, trzykrotny republikański senator z Arizony i jeden z najbardziej gorzkich procesów potwierdzania w Senacie w najnowszej historii. Prowadzona przez Kavanagha.

READ  Korea Południowa ogłasza plany uregulowania wojennego sporu pracowniczego z Japonią

Sędzia Amy Connie Barrett wpadła na swoje miejsce na kilka dni przed wyborami w 2020 roku. Nie ma przewodnika po Senacie, Prezydent Donald J. Decyzja, jak powiedzieli doradcy Trumpa, wynika z obaw związanych z koronawirusem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.