Biden News Today: Prezydent otwiera rezerwy ropy, by uporać się z cenami gazu, Putin wydaje się być „samoizolowany” i sceptycznie nastawiony do odwrotu Ukrainy

„Mówię dość”, Biden ogłasza politykę „wykorzystaj lub strać” dotyczącą dzierżawy ropy naftowej na ziemi federalnej

Prezydent Joe Biden nakazał uwalnianie 1 miliona baryłek dziennie ropy ze strategicznych rezerw ropy przez następne sześć miesięcy, próbując powstrzymać rosnące ceny od czasu, gdy Stany Zjednoczone i ich sojusznicy nałożyli na Rosję surowe sankcje.

Ogłoszenie pojawia się po tym, jak Biały Dom i Pentagon powiedział, że starsi doradcy Władimira Putina błędnie przedstawiają postępy wojny. Co więcej, wycofanie wojsk rosyjskich z terenów pod Kijowem ostrzega przed możliwością wznowienia walk.

Tymczasem prezydent zaznacza Dzień Wizji TranspłciowejProklamował „świętowanie aktywizmu i determinacji, które napędzały walkę o równouprawnienie osób transpłciowych” oraz „uznanie ciągłego cierpienia i dyskryminacji, z jakimi borykają się społeczności transpłciowe w naszym narodzie i na całym świecie” – pod przewodnictwem różnych Republikanów. Stany wprowadzają przepisy bezpośrednio skierowane do osób niepłciowych, w tym dzieci.

W środę pan Biden wygłosił również przemówienie na temat stanu infekcji koronawirusem, ogłaszając uruchomienie Centralnej Strony Internetowej Evidence, przed otrzymaniem drugiego zastrzyku przypominającego szczepionki Pfizer. Dyrektor CIA jest ostatnią osobą w administracji, która uzyskała pozytywny wynik testu na obecność wirusa, a dzień wcześniej spotkał się z prezydentem – mimo że byli daleko i nosili maski.

1648782044

Biden: Putin wydaje się być „samoizolowany” od doradców, gdy wojna z Ukrainą trwa

Prezydent Joe Biden To powiedział czwartek Władimir Putin Wygląda na to, że podczas inwazji był „samoizolowany” od swoich najbliższych doradców, w tym najwyższych urzędników wywiadu. Ukraina Wydaje się, że cały kraj utknął w martwym punkcie.

W przemówieniu zapowiadającym wysiłki na rzecz obniżenia cen gazu Stany Zjednoczone oskarżyły Rosję o jej wysiłki, aby trzymać się z dala od ropy i inflacji, wyjaśniając w oświadczeniach prezydenckich, że „nie chcą inwestować zbyt dużo akcji”, ale w zasadzie potwierdzając. Przez wiele tygodni raport wskazywał, że między Putinem a jego czołowymi doradcami i strategami istnieje ogromny rozdźwięk.

1648779344

Skarpeta nowej generacji?

Kate PościelWprowadzono dnia biały Dom W tym tygodniu sala konferencji prasowej pojawiła się w niemożliwych okolicznościach – ławce jego dwóch kolegów z powodu Covit-19 – ale może doprowadzić do większej widoczności Joe BidenVin jest wieloletnim dyrektorem ds. komunikacji.

„Wiem, że nie jestem taką rudą, jaką widuje się na tej platformie, ale mam nadzieję, że mnie znasz” – żartowała 40-letnia Beddingfield dziennikarzom na swojej pierwszej konferencji we wtorek.

Raport Johna Bodena z Waszyngtonu

Oliver O’Connell1 kwietnia 2022 03:15

1648776644

Biden wzywa do polityki „wykorzystuj lub trać” w sprawie dzierżawy ropy naftowej na gruntach federalnych: „Mówię wystarczająco”

Prezydent Joe Biden Zdobył w czwartek Olej Firmy odmówiły zwiększenia produkcji, aby zrekompensować niedobory spowodowane wycofywaniem rosyjskiej ropy z rynków USA.

Wzywa do kryzysu wynikającego z niesprowokowanej inwazji Rosji Ukraina Biden powiedział, że „kryzys i niebezpieczeństwo dla świata oraz ból dla amerykańskich rodzin” polega na tym, że wzrost cen ropy i gazu spowodowany przez amerykańskie embargo na rosyjską ropę może być „momentem patriotyzmu” dla krajowej ropy. Producenci.

Andrew Feinberg jest najnowszy Niezależny Z Waszyngtonu.

Oliver O’Connell1 kwietnia 2022 02:30

1648773044

ICYMI: New Govt finansowany przez Bidena: „To nie jest dyskryminacja, to jest medycyna”

Kongres niedawno odmówił przyznania miliardów dolarów nowego finansowania działań rządu w zakresie odpowiedzi Govt-19, a Joe Biden ostrzegł wczoraj, że konsekwencje mogą być poważne, jeśli pieniądze nie pojawią się wkrótce.

Oto historia Andrew Feinberga.

Oliver O’Connell1 kwietnia 2022 01:30

1648770344

Pelosi: Ginny Thomas jest „dumnym dodatkiem do spisku”

Głośnik Nancy Pelosi Wydał surową naganę sędziemu Sądu Najwyższego Clarence Thomas W czwartek stało się jasne, że standardy etyczne i procedury Sądu Najwyższego zostały poddane analizie historycznej.

Te komentarze są spowodowane wiadomościami tekstowymi wysłanymi przez Ginny Thomas, jednymi z najostrzejszych krytyk, jakie kiedykolwiek wygłosił czołowy przywódca Demokratów.biały Dom Szef Mark Mark Meadows kontynuuje działania przed i po atakach z 6 stycznia.

Raport Johna Bodena z Waszyngtonu

Oliver O’Connell1 kwietnia 2022 00:45

1648767644

Wraz ze wzrostem cen gazu i żywności kluczowa miara inflacji wyznacza najwyższy poziom od 40 lat

Kryterium inflacyjne jest ściśle monitorowane Rezerwa Federalna Ceny żywności, benzyny i innych podstawowych towarów gwałtownie wzrosły, o 6,4% w lutym niż rok wcześniej. Amerykanie’Finanse.

Liczba została ogłoszona w czwartek Departament Handlu To największy roczny wzrost od stycznia 1982 roku. Wyłączając zmienne ceny żywności i energii, tzw. inflacja bazowa wzrosła w lutym do 5,4% z 12 miesięcy wcześniej.

Oliver O’Connell1 kwietnia 2022 00:00

1648765844

Powołując się na rasę, sędzia zaatakował niektóre części ustawy o wyborach na Florydzie

Sędzia federalny zaatakował część obszaru Floryda Ubiegłoroczna ordynacja wyborcza została uchwalona, ​​rząd kierowany przez Republikanów powiedział w rządzącym czwartek, że stosuje subtelną taktykę, aby ją stłumić. Czarny Wyborcy.

Prawo zaostrzyło przepisy dotyczące kart do głosowania pocztowego, skrzynek wrzutowych i innych popularnych systemów wyborczych – zmiana, która utrudniła wyborcom czarnoskórym w niekorzystnej sytuacji społeczno-ekonomicznej niż ogółowi wyborców białych, napisał w swoim orzeczeniu sędzia okręgowy USA Mark Walker.

Oliver O’Connell31 marca 2022 23:30

1648763144

Aktywiści świętują ogłoszenie przez Bidena płci X w amerykańskich paszportach i neutralnych skanerach lotnisk

Ruch praw człowieka pochwalił biały DomPróby stwierdzenia przez osoby transpłciowe, że osoby LGBT+ „mają partnera w Białym Domu”.

„Wiadomość o zaangażowaniu administracji Biden-Harris w reformy polityki mające na celu poprawę życia osób transpłciowych i niebinarnych w tym kraju to wspaniały sposób na rozpoczęcie tegorocznego Międzynarodowego Dnia Wzroku Transpłciowego” – powiedział Johnny Madison, tymczasowy lider kampanii. Powiedział w oświadczeniu.

Raport Gustava Glandera z Waszyngtonu.

Oliver O’Connell31 marca 2022 22:45

1648762438

Raport Sekretarza ds. Energii o podwyżce cen gazu

Sekretarz ds. Energii USA Jennifer Cronhome wydała następujące oświadczenie w sprawie historycznej reakcji prezydenta Joe Bidena na rosnące ceny gazu w związku z trwającą rosyjską wojną na Ukrainie.

Departament Energii wdroży upoważnienie prezydenta Bidena do natychmiastowego uwalniania miliona baryłek dziennie przez sześć miesięcy ze strategicznych rezerw ropy naftowej, a my będziemy koordynować z naszymi międzynarodowymi partnerami i partnerami, aby wspólnie z nami uwolnić dodatkową ropę ze strategicznych rezerw. Jest to najnowszy ruch administracji Biden-Harris w celu zmniejszenia kosztów energii dla pracujących rodzin, w tym wczorajszy komunikat Departamentu Energii o prawie 3,2 miliarda dolarów na domową pogodę poprzez dwustronne przepisy dotyczące infrastruktury. Departament Energii popiera decyzję prezydenta Bidena o wykorzystaniu ustawy o produkcji obronnej do zwiększenia produkcji w USA niezbędnych minerałów do budowy naszych łańcuchów dostaw czystej energii. Działania Putina na Ukrainie i zakłócenia na światowych rynkach energii pokazały pilną potrzebę przyspieszenia przejścia na czystą energię, dzięki czemu nasz kraj będzie bardziej wolny od energii i mniej podatny na preferencje dyktatorskie. Departament Energii i ten zarząd aktywnie inwestują w różne technologie czystej energii, które rozwiną naszą gospodarkę, stworzą lepiej płatne miejsca pracy, obniżą koszty dla amerykańskich gospodarstw domowych i zwalczą kryzys klimatyczny.

Oliver O’Connell31 marca 2022 22:33

1648761944

Donald Trump odrzucił fałszywe twierdzenie, że „budował” rezerwy ropy

Były prezydent Donald TrumpNiedawne twierdzenie jego administracji, że „zrestrukturyzowała” amerykańskie strategiczne rezerwy ropy naftowej, które były „prawie puste” od pół wieku, jest kompletnym kłamstwem. Rejestry Departamentu Energii USA.

Andrew Feinberg wyjaśnia.

Oliver O’Connell31 marca 2022 22:25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.