Bitcoin jest „dobrym zakupem” za 47 tys. USD pomimo ryzyka makro w miarę zbliżania się głównej linii trendu

Bitcoin (BTC) Próbuje odzyskać kluczową długoterminową średnią kroczącą, ale czas na zakup jest przed notatkami metrycznymi, a nie po.

A Tweety z serii 29 marca w zasobach śledzących łańcuch Ecoinometrics pojawił się klasyczny wpis dla BTC / USD. Burmistrz Wiele.

Pivot w pobliżu burmistrza Multiple

Siła cen Bitcoina utrzymywała się do początku tygodnia, kiedy największa kryptowaluta 2022 była na najwyższym poziomie w nocy.

Niektóre główne średnie kroczące spadły w przypadku byków i chociaż trend nie jest jeszcze mocny, rośnie przekonanie, że Bitcoin również może. Wyzwanie Opierając się na tym fakcie, wszechczasowy wzrost w listopadzie.

Tymczasem w kolejnym rzędzie 200-dniowa średnia krocząca (DMA) wynosi obecnie 48 300 USD i dotarła do ostatnich 24 godzin. 200DMA jest kluczowym elementem wskaźnika Mayor Multiple Metric, który mierzy wskaźniki cen spot w celu określenia potencjalnie zyskownych punktów wejścia na rynek.

Wynik poniżej 2,4 w wielokrotnościach oznacza dobre długoterminowe stopy zwrotu dla inwestorów. Ponieważ w styczniu wynosił on około 0,76, jego trend został odwrócony, a Bitcoin Meyer wielokrotny zdobył 0,98 od wtorku – prawie 200 MA.

„To dobry czas na zakupy” – przekonywał w komentarzach Ecoinometrics, nawet jeśli przerwa od 200DMA kończy się pułapką na byki, to straty w takich sytuacjach są historycznie „małe”.

„Więc chociaż tło makro nie jest dobre, jest to zakup” – kontynuował jeszcze jeden post.

„Musisz być systematyczny, jeśli chodzi o te strategie z niezrównoważonym dochodem”.

Bitcoin Mayor Wykres wielokrotny (zrzut ekranu). Źródło: BuyBitcoinWorldwide

Potomkowie tracą swój spekulacyjny odcień

Te napięcia makroekonomiczne, w tym inflacja i wysiłki banków centralnych na rzecz walki z oszczędnościami w polityce pieniężnej, są głównym tematem dyskusji w tym miesiącu.

Związane z: Kupuj presję w „obszarze trawiastego rynku” – 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o Bitcoin w tym tygodniu

Zostań Cointelegraph ZgłoszoneWielu analityków ostrzegało, że perspektywy wobec Bitcoina i ryzykownych aktywów mogą się drastycznie zmienić wraz ze wzrostem stóp i pojawieniem się „stagnacji”.

READ  Drugi dżentelmen Doug Mhoff uzyskał pozytywny wynik testu na Covit-19

Z tygodniowymi zyskami bliskimi 20% dla BTC / USD, nastroje wśród profesjonalnych traderów są jasne, że utrzymujący się wzrost BTC nie ustanowi nowego precedensu, ponieważ wskaźniki finansowe rynków instrumentów pochodnych pozostają stabilne.

„Nadmierne długoterminowe spekulacje na rynku instrumentów pochodnych obecnie nie istnieją” – zauważył analityk Dylan Leclair w poniedziałkowej książce na Twitterze.

Komentarze i opinie wyrażone w niniejszym dokumencie niekoniecznie odzwierciedlają opinie autora i Cointelegraph.com. Każda inwestycja i działalność biznesowa wiąże się z ryzykiem, a przy podejmowaniu decyzji należy przeprowadzić własne rozeznanie.