Blackpin ogłasza program SF po występie na Coachelli

We wtorek, 22 sierpnia, BLACKPINK zagrają trasę koncertową „Born Pink” w Oracle Park, siedzibie San Francisco Giants. Będzie to pierwszy występ zespołu w rejonie Zatoki Perskiej. Zaplanowano także mecz na Dodger Stadium w Los Angeles 26 sierpnia.

Trasa koncertowa Born Pink ma na celu promowanie albumu zespołu o tym samym tytule Pierwszy raz w życiu Album całkowicie koreańskiej grupy osiąga pierwsze miejsce na liście Billboard 200. Blackpink jest Tylko jeden na osiem Wszystkie grupy kobiet znajdują się na szczycie tej listy.

W sobotę, 15 kwietnia, Blackpink stał się pierwszą grupą K-popową, która wystąpiła jako headliner Coachelli, z efektownym, zaawansowanym technologicznie i nienagannie wykonanym występem.

„Czterej członkinie Blackpink — Jennie Kim, Jisoo, Lisa i Rosé — były większe niż życie, emanowały nieskończoną osobowością gwiazdy pop i bezsprzecznie dowiodły, że zasługują na najwyższą rangę” — napisał redaktor ds. kultury SFGATE, Dan Gentile.

Założony w 2016 roku Blackpink odniósł błyskawiczny wzrost, stając się jednym z największych zespołów muzycznych na świecie w ciągu nieco ponad sześciu lat. Zagorzali fani zespołu (lepiej znani jako Blink) są idolami Blackpink z pasją graniczącą z obsesją. Czterech członków grupy jednoczy się dla ponad 311 milionów obserwujących na samym Instagramie.

Błyski były znane z używania swoich mocy w dobrych celach, w tym Dumping białych suprematystów w mediach społecznościowych.

Blackpink nie jest jedynym wykonawcą Coachelli, który wyrusza na północ po festiwalu. Boygenius i Blink-182 mają również zatrzymać się tego lata w Bay Area.

bilety Blackpin’s San Francisco Open do podglądu w środę, 26 kwietnia o 10:00.

READ  Katy Perry zabawnie wchodzi w interakcję z uczestnikiem American Idol, który łączy ją z piosenką Johna MayeraDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.