Błąd z zielonymi palcami „Dom smoka” zostanie naprawiony: HBO

To był trudny początek dla „House of the Dragon”.

HBO powiedział, że naprawi błąd CGI Dostań się do ostatecznego cięcia Jeden z najnowszych odcinków serialu.

[Warning: Spoilers below.]

Podczas trzeciego odcinka prequela „Gry o tron” widzowie o orlim wzroku zaostrzyli „Zagubione palce” Kinga Viserysa – zauważając, że były zielone i najwyraźniej miały zostać usunięte podczas procesu edycji.

Fani szybko zabrali się do mediów społecznościowych, aby wyciągnąć program z nieudanych efektów specjalnych.

Użytkownik Twittera, Sarah Capps, zauważył Paddy’ego Considine’a – który w dramacie fantasy wciela się w postać króla Viserysa – noszącego rękawicę z kilkoma zielonymi palcami po historii, w której cierpi na tajemniczą chorobę kości.

Czapki Opublikuj zrzut ekranu O niedzielnej scenie napisał: „Nie rękawica zielonego ekranu na zagubionych palcach Viserysa”.

Aktor Paddy Considine – który gra króla Viserysa I Targaryena – wciąż miał na scenie zieloną rękawiczkę.
HBO

W odcinku 2 powiedziano mu, że jego palce muszą zostać amputowane, jeśli infekcja się rozprzestrzeni.

Od tego czasu HBO potwierdziło, że błąd zostanie poprawiony, a program zostanie zaktualizowany na platformach streamingowych w tym tygodniu, Variety zgłoszono w środę.

Jednak rozgniewani fani zauważyli brak dbałości o szczegóły w serialu – przypominając podobne gafy, które jego poprzednik robił w HBO, zwłaszcza w tym czasie Kontrowersyjny finałowy sezon.

„Nie mogę uwierzyć, że ten program dostał zielone światło. Trudno mi uwierzyć, że którakolwiek z osób zaangażowanych w tworzenie Game of Thrones była zaangażowana w pisanie linii i ustalanie scenariusza” – powiedział jeden z użytkowników.

„Rzuty wydają się podatne na małe wpadki. Pomyśl o niesławnej filiżance kawy …” Kolejna myśl, porównując błąd do niesławnej zasłony na filiżankę podczas ósmego odcinka „Gry o tron” w 2019 roku. Zauważono filiżankę kawy Przez gapiów, przy stole, przy którym siedziała Daenerys Targaryen (w tej roli Emilia Clarke). To było później cyfrowe kasowanie dla przyszłych transmisji.

READ  Wyniki WWE Raw, podsumowanie, wyniki: Carmella wygrywa szansę na tytuł Raw kobiet w Money in the Bank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.