Blizzard mówi, że Diablo 4 „nie jest przeznaczone do grania w nieskończoność”

Jeśli spodziewasz się, że będziesz mógł grać Diablo 4 Na zawsze możesz chcieć podnieść te oczekiwania, jak powiedział Blizzard, tak nie będzie.

Diablo 4 zostało oczywiście zaprojektowane z myślą o odtwarzalności, ale to nie znaczy, że będziesz w stanie przetrwać śmierć cieplną wszechświata. W ramach wywiadu grupowego zastępca dyrektora gry, Joe Piepiora, powiedział, że lochy Nightmare będą miały wyższy poziom trudności nawet po osiągnięciu 100 poziomu, ale poziom trudności ostatecznie osiągnie limit (poprzez GameRadar). Reżyser zauważył, że gra nie jest zaprojektowana tak, aby poziomować twoją postać w nieskończoność, a gdy osiągniesz wystarczająco wysoki poziom, staniesz w obliczu „spotkania z czołowym bossem”, które powinno być wyzwaniem niezależnie od twojej budowy. .

Diablo 4, powiedział Piepiora, „nie jest przeznaczone do grania w nieskończoność. Są więc stworzenia, które będą walczyć na coraz wyższych poziomach trudności”. [beyond level 100]ale jest to zawartość, w której będziesz w pewnym sensie zmuszać się, aby zobaczyć, jak daleko możesz zajść ze swoją konfiguracją, zamiast próbować uzyskać niekończącą się premię w czasie powyżej poziomu 100”.

Chociaż Blizzard nie określa punktu powyżej poziomu 100, w którym uzyskasz „maksymalną moc sprzętu”, będziesz mógł szanować swoją postać, dopóki nie będziesz zadowolony z wykonanej przez siebie konfiguracji; Blizzard wskazał, że do tego momentu nie powinieneś przechodzić przez to trudne spotkanie z bossem.

„Na poziomie 100 mamy świetne starcie z bossem i chcemy, aby gracze angażowali się w to, a to zostało zbalansowane, aby było to niezwykle trudne wyzwanie. Gracze, którzy osiągną poziom 100, będą mieli naprawdę ciężki czas z to starcie z bossem. Oczekuje się, że weźmiesz udział w zajęciach. , zrozumiesz swoje intencje, utrwaliłeś wszystko, co możesz z tym zrobić, i naprawdę nauczyłeś się, że dobrze sobie z tym radzisz. I w ten sposób będziesz może go usunąć”.

READ  Kliknij tutaj, aby zaoszczędzić na najnowszych 14- i 16-calowych modelach MacBooka Pro i innych wspaniałych produktach

Blizzard niedawno ogłosił, że Diablo 4 otrzyma kolejną otwartą betę, tym razem w maju, po popularności dwóch pierwszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.