Brandon Lowe zdobywa home run, gdy Rays zbierają się, by pokonać White Sox

ulica. PETERSBURG – Brandon Lowe rozmawiał z piłką i chciałby dalej latać.

Christian Bethancourt właśnie ożywił Rays, rzucając home run na dole dziewiątej rundy z niepokonanym home runem drużyny na linii. Z biegaczem na bazie, Lowe uzyskał pełne liczenie i skierował piłkę na prawe pole. Powiedział, że nie było to silne uczucie, więc próbował się pomodlić i wydostać z parku.

Cokolwiek zrobił w piątek wieczorem, zadziałało. Lowe pobił swój pierwszy home run w karierze i poprowadził Rays do zwycięstwa 8:7 nad White Sox przed 17 973 na Tropicana Field.

„To takie fajne. Czuje się świetnie,” powiedział Lowe. „Myślę, że to może być moja pierwsza przejażdżka w moim życiu, szczerze. Zawsze jest fajnie. Żadnego z nich nie można lekceważyć. W każdej chwili – jeśli na piechotę – byłoby świetnie.

„Więc Homer zdecydowanie odgrywa dużą rolę”.

Było to 11. z rzędu zwycięstwo Raysów w Trop na rozpoczęcie sezonu i jest to najdłuższa passa u siebie od rozpoczęcia sezonu od czasu, gdy Dodgers wygrali 13 z rzędu w 2009 roku. Trzy biegi u siebie, w tym uderzenie Harolda Ramireza w pierwszej rundzie, i Bethancourt dał i Lowe’s na dziewiątym miejscu, a Rays trafili co najmniej jeden w każdym z pierwszych 20 meczów rozpoczętych w tym sezonie, remisując rekord 2019 ustanowiony przez Mariners.

Tampa Bay, które dzięki wygranej poprawiło się do 17-3, trafiło na 45 najlepszych pałkarzy w lidze.

Drugi bazowy Rays, Brandon Lowe (8), trafia na długi home run w dolnej części dziewiątej rundy przeciwko White Sox w piątek wieczorem na Tropicana Field. [ LUIS SANTANA | Times ]

„To było dobre zwycięstwo. Byliśmy trochę nietypowi na początku gry w piłkę” – powiedział menedżer Rays, Kevin Cash. Ale kocham to, jak w nim zostaliśmy. Trzymaliśmy to tam, obraźliwie, i kto był naprawdę dobry przez cały rok – rozmawialiśmy o tym – (okazja) i może mamy odpowiednich ludzi.

„Po home runie (Bethancourt) znalazł się na szczycie składu, a Brandon nie był zadowolony ze swojego ostatniego meczu. Dał o tym znać pałkarzom i hełmom, a potem pokazał to przy piłce”.

Było wiele rzeczy, które mogły rozczarować wczesne Rays.

Calvin Faucher, który był w rotacji z Jeffreyem Springsem i Zacem Evelynem na liście kontuzjowanych, przeszedł tylko przez dwie rundy. Po tym, jak Rays osiągnęli wynik 4: 0 po dwubiegowym homerze Ramireza i dwubiegowym dublecie Josha Lowe’a, Faucher pozwolił White Sox strzelić trójkę w pierwszej sekundzie.

Jalen Beeks zajął trzecie miejsce i sprawy potoczyły się brzydko. Wyrównał rekord franczyzy, przechodząc pięć trafień i przechodząc tylko dwie trzecie rundy.

Chcesz czegoś więcej niż tylko pola punktacji?

Chcesz czegoś więcej niż tylko pola punktacji?

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu z raportami radiologicznymi

Felietonista John Romano będzie przesyłał Ci najnowsze spostrzeżenia i analizy radiologiczne, abyś był na bieżąco co tydzień przez cały sezon.

Wszyscy jesteście zarejestrowani!

Chcesz więcej naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu w swojej skrzynce odbiorczej? Zacznijmy.

Poznaj wszystkie dostępne opcje

„Dzięki naszej niesamowitej obsadzie prezenterów wiemy, że będziemy mieli takie wieczory. Faceci nie są idealni” – powiedziała Bethancourt. „Chłopaki, to nie roboty, za każdym razem będą świetnie uderzać i są tak samo ludźmi jak wszyscy inni.

„Wspaniale było, jeśli atak zadziałał dla nich, a potem powtarzaliśmy:„ Musimy zagrać 27 razy, musimy utrzymać dobrą passę, zagrać 27 razy i wszystko się wydarzy ”i zaczęliśmy to (piątek). „

Trener Rays Brady Williams (4) świętował na trzeciej bazie z łapaczem Christianem Bethancourtem (14) po dziewiątym biegu Bethancourt do domu.
Trener Rays Brady Williams (4) świętował na trzeciej bazie z łapaczem Christianem Bethancourtem (14) po dziewiątym biegu Bethancourt do domu. [ LUIS SANTANA | Times ]

Praworęczny White Sox Michael Kubis uspokoił się po tym, jak zrezygnował z czterech biegów w pierwszym, a Rays nie dotknęli go ponownie aż do czwartego. Ramirez zaczął od jednej piosenki i zdobył punkty w piosence Yandy Diaz. Kopech dał Chicago pięć rund, utrzymując Rays przez pięć biegów na sześć trafień i cztery spacery. uderzyć dziewięć.

Bethancourt powiedział, że nie może się doczekać spaceru do bazy, kiedy będzie jeździł dziewiątym. Był bardzo szczęśliwy, kiedy myślał, że trafił dublet, ale atak liniowy, który zabrał go na prawe pole, oczyścił żółtą linię. Po przeglądzie dokonanym przez sędziów na boisku, Bethancourt otrzymał home run. Wezwanie wytrzymało wyzwanie powtórki wideo z White Sox.

„Mamy facetów, którzy zdecydowanie potrafią wyrządzić szkody” – powiedział Cash. „Myślę, że jaka jest pewność siebie, mamy wielu facetów, którzy mogą dać ci naprawdę wysokiej jakości gracza: zobacz kilka rzutów, zdobądź dobre uderzenia, a potem jest potencjał dla wielu uderzających”.

Yandy Diaz podążył za Bethancourt z singlem, osiągając sukces Lowe’a. Lowe przeszedł do pełnego liczenia i nie był pewien, czy uderzył piłkę wystarczająco mocno, aby spowodować obrażenia.

„Nie ustawiłem tego tak idealnie, jak się czuję, kiedy biegnę do domu” – powiedział. „To był jeden z tych, z których byłem gotowy się wydostać. Modliłem się, żeby poszedł.”

Przeszedł 374 stopy, co wystarczyło, by przezwyciężyć problemy Raysów na boisku.

• • •

Zapisz się do cotygodniowego biuletynu Rays Report, aby uzyskać świeże spojrzenie na Tampa Bay Rays i pozostałe główne drużyny od felietonisty sportowego Johna Romano.

Nie przegap najnowszych sportów uniwersyteckich z Bucs, Rays, Lightning, Florida College i innych. Śledź naszą drużynę sportową Tampa Bay Times na Twitterze Świergot I Facebook.

READ  Notatki Warriors: Steve Curry, Kevon Looney Power Game 3 wygrywa z Kings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.