Braves wymieniają drugorzędną ligę RHP Yacksel Rios do Oakland za pieniądze

Tuż po zwycięstwie nad Górami Skalistymi w weekend z czterema meczami, Braves dokonali niewielkiej zmiany w składzie:

Rios podpisał z Braves drugorzędny kontrakt ligowy już w styczniu i spędził część wiosny reprezentując Puerto Rico w World Classic Baseball. Klub nie wyszedł z wiosennego treningu i zamiast tego udał się do Triple-A Gwinnett, gdzie zebrał 1,46 ERA, 2,74 FIP i 4,47 xFIP w 21 występach obejmujących 24 inningi.Ponieważ Rios nie został dodany do 40-osobowego składu Atlanty, nigdy nie miał szansy dostać się do gry dryblingu. Z różnych powodów, faceci tacy jak nowo nabyty Ben Heller, Dereck Rodriguez i Danny Young byli przyzwyczajeni do zatykania dziur, które przynoszą ulgę, więc ten ruch jest mniej stępieniem głębi, która może być potrzebna, a bardziej sposobem dawania facet ma szansę zainwestować trochę występów w niższej lidze w główną szansę w lidze najprawdopodobniej, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, pozostanie na liście. The Braves wykazali się taką surowością wobec wielu osób w ich organizacji na przestrzeni lat, więc jedno tutaj nie jest zbyt zaskakujące.

Mimo to, pomimo trafienia prawie jednej trzeciej pałkarzy, z którymi Gwinnett zmierzył się w tym roku, Rios nie zrobił wiele, by zrobić z niego rewelacyjne sprawdzenie. Jego wskaźnik chodzenia (8,5 procent) i wskaźnik flyball (niebosko wysokie, gra słów zamierzona, 54 procent) sprawiły, że trudno było zaufać czemukolwiek poza rolą wycieraczki, a Braves mają już wiele opcji zmywania.

I? Jest mi po prostu smutno, że w pewnym momencie napisałem: „Yackety zwolniony, wróci”, ale teraz… nie napisał? Niestety.

Aktualizacja – Rios miał klauzulę rezygnacji w swoim kontrakcie, która wymagała od Braves dodania go jutro do głównego składu ligi lub wymiany go z drużyną, którą chciał dodać Jak donosi Justin Toscano z AJC.

READ  Nikola Jokic przemierza ostatnie korty, by przypieczętować zwycięstwo Nuggets nad Warriors

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.