Brian Cashman: Yankees w serialu o globalnej suszy z powodu „bezprawnych i przerażających” działań Astros

(Od redakcji: wcześniejsza wersja tej historii błędnie przedstawiała sposób, w jaki Brian Cashman mówił o sezonie 2017. Powiedział, że jedyną rzeczą, która powstrzymała Yankees od udziału w World Series 2017 był skandal związany z kradzieżą sygnału Astros. Przepraszamy za to błąd i naprawiliśmy go.)

Yankees wkraczają w sezon 2022 i gonią za 28. tytułem Mistrzostw Świata, a General Manager Brian Cashman wciąż mówi o 2017 roku. I nie ukrywałby słów o dostępie Yankees do Mistrzostw Świata w tym sezonie, gdyby nie oszustwo na Astros. .

„Jedyną rzeczą, która nas powstrzymała, było coś przerażającego i nielegalnego” – powiedział Cashman. sportowiec. „Byłem obrażony, kiedy zacząłem słyszeć, że nie byliśmy na mistrzostwach świata od 2009 roku. Ponieważ powiedziałem: „Cóż, myślę, że zrobiliśmy to we właściwy sposób”. „Przeciągnij go w dół, załóż z powrotem. Dobrze się robi, dobrze handlował, dobrze się rozwijał i dobrze wypadł. Jedyną rzeczą, która nas wykoleiła, były oszustwa, które nas wyrzuciły”.

W 2017 roku Nowy Jork zdobył 91-71 punktów w sezonie zasadniczym i zajął miejsce w grze o dziką kartę MLS. Pokonując Twins w pojedynczej grze eliminacyjnej, Yankees wyeliminowali Indian w pięciu meczach AL Division Series, aby dorównać Astros w Championship Series.

Astros odrobił stratę 3-2 w ALCS, aby awansować do mistrzostw świata – wszystko to przy użyciu nielegalnej kamery do kradzieży sygnałów i przekazywania ich spekulantom w czasie rzeczywistym, jak dowiedziało się później biuro komisarza Roba Manfreda i ujawniło w Raport 2020.

„Ludzie mówią:„ Och, nie pojechaliśmy na Mistrzostwa Świata… ”Tak, nie sądzę, aby to było tak prawdziwe stwierdzenie, jak mogłoby być” – powiedział Cashman. Albo to zrobisz, albo nie”.

Aby dowiedzieć się więcej o Yankees World Drought Series, możesz Przeczytaj całą historię Andy’ego McCullougha W sekcji Przejdź głębiej poniżej.

(Zdjęcie: Michael Reaves/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.