Britney Spears publikuje wideo i odmawia spotkania z Oprah

Britney Spears opowiada swoją historię własnymi słowami.

gwiazda popu Wydano 22-minutowy klip audio Na YouTube w niedzielę o „nadużyciu”, jakiemu została poddana w rezultacie jej opieka Opowiedziała również, dlaczego odrzuciła „dużo pieniędzy” za obszerny wywiad z Oprah Winfrey.

„Nie mam nic z dzielenia się tym wszystkim” – powiedział Spears, lat 40. Mam propozycje przeprowadzenia wywiadu z Oprah i wieloma osobami [for] Dużo, dużo pieniędzy, ale to szaleństwo. Nie chcę tego. Dla mnie to wykracza poza właściwy wywiad na siedząco”.

Piosenkarka „Hold Me Closer” ponownie zaatakowała swoją rodzinę w usuniętym nagraniu audio, tłumacząc, że czuła się opuszczona pod jej opieką.

Rozłam pomiędzy Britney Spears i Oprah Winfrey.
W zaskakującym filmie na YouTube Britney Spears powiedziała, że ​​odrzuciła „dużo pieniędzy” na wywiad z Oprah Winfrey.
Obrazy Getty

Dosłownie mnie zabili. Spears powiedział: „Wyrzucili mnie. Czułem się, jakby moja rodzina mnie rzuciła. Grałem dla tysięcy ludzi każdej nocy w Vegas, pęd bycia wykonawcą, śmiech, szacunek… Byłem maszyną. była maszyną króla, a ja nie byłem nawet prawie człowiekiem. To było szalone”.

Zdobywczyni Grammy potwierdziła również swoje wcześniejsze twierdzenie, że była Zostali zmuszeni do wejścia do zakładu zdrowia psychicznego Na początku 2019 roku, ponieważ sprzeciwiła się ruchowi tanecznemu podczas próby.

W nagraniu audio opisała inwazyjne warunki wewnątrz placówki, z powodu których rzekomo musiała rozbierać się na oczach innych i brać udział w „wojujących” formach leczenia.

„Wprawiają mnie w ignorancję, żebym poczuła, że ​​ich potrzebuję”, powiedziała, dodając, że rzekomo jej powiedziano: „Jeśli nie zrobisz tego, co mówimy, pokażemy ci, kto jest szefem. ”

Jimmy Spears i Britney Spears za kulisami na koncercie.
Jamie został zawieszony na stanowisku gubernatora Britney Estate we wrześniu 2021 roku.
Britney Spears / Instagram

Spears twierdziła, że ​​została zmuszona do poinformowania o tym opinii publicznej Poprosiłem o leczenie Z powodu choroby okrężnicy, która dotknęła jej ojca, Jamiego Spearsa, ale ona „płakała” za zamkniętymi drzwiami za swoim ojcem i ówczesnym opiekunem, Jamiem Spearsem i jej zespołem.

„Pomyślałem: „Dlaczego to robicie?” „Najsilniejsza” piosenkarka powiedziała im, że powiedziała im, dodając, że ostatnie słowa Jamiego do niej były rzekomo: „Teraz nie musisz iść, ale jeśli tego nie zrobisz, nie pójdziemy, pójdziemy na proces, a ty stracić. Mam przy sobie więcej ludzi niż ty [do]. Nie masz nawet prawnika, więc nawet o tym nie myśl”.

READ  Jak lokalizacje Yellowstone wyglądają w prawdziwym życiu vs. show

Britney opisała dalej, jak dużą kontrolę mieli Jamie i jego współpracownicy w jego utrzymaniu, i podzielili się tym Raz w „tajnym romansie” Z nienazwanym mężczyzną.

Rozmawiałem z facetem, który po prostu chciał ze mną wyjechać z kraju. „Przygotowaliśmy wszystko do wyjazdu i to był tajny romans” – powiedziała.

Gwiazda „Crossroads” twierdziła, że ​​powiedziała wtedy swojej asystentce: „Największą obawą było: „Co zrobiłby mój tata, gdybym zrobił coś złego?” A jeśli mnie znajdą? Co oni zrobią? …a ona spojrzała na mnie i powiedziała: „Żartujesz ze mną Britney? Twój tata nigdy by ci tego nie zrobił”.

Britney powiedziała, że ​​pomimo wszystkiego, co wydarzyło się między nią a jej ojcem, jest „szczerze bardziej zła” niż jej matka, Lynne Spears, ponieważ kiedy dziennikarze dzwonią do matki, rzekomo „niewinnie się ukrywa” i nie mówi w imieniu swojej córki.

Lynne Spears i Jimmy Spears idą razem.
Britney od lat jest z dala od swoich rodziców, Lynne i Jimmy’ego Spears.
walka o akcje

„Czuję się nadopiekuńczy” – powiedział piosenkarz. „Mój przyjaciel mi pomógł dostać jeden W końcu, ale za każdym razem, gdy dzwoniłem do firmy, mój telefon był podsłuchiwany i zabierano mi telefon”.

Matthew Rosengart, były prokurator federalny, który pomógł Britney Free Od swojego powiernictwa w listopadzie 2021 r. aktywnie Badanie zarzutów Że Jimmy i jego koledzy restauratorzy szpiegowali gwiazdę muzyki.

„Jak im się udało z fk?” Britney powiedziała w niedzielnym klipie audio. „Jak istnieje Bóg? Czy istnieje Bóg? … Dzielę się tym, ponieważ chcę, aby ludzie wiedzieli, że jestem tylko człowiekiem. Po tych doświadczeniach czuję się ofiarą i jak mogę to naprawić, jeśli o tym nie mówię ?

W lutym Page Six poinformowało, że Britney nad tym pracuje Historyczna transakcja na książkę o wartości 15 milionów dolarów Aby podzielić się więcej szczegółów na temat jej historii, zgodnie ze źródłami publikacji.

Przedstawiciele piosenkarki „Toksycznej” odmówili wówczas komentarza.

READ  Najnowsze wieści królowej Elżbiety – Jej Wysokość Królowa przełożyła kolejne wydarzenie, w którym książę Andrzej „złamał się” po osiedleniu się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.