Britney Spears spotyka się ze swoją mamą, Lynn, po raz pierwszy od lat… i rozmawiają w jej domu

Adam S Levy i James Vitoska dla Dailymail.Com

05:02 25 maja 2023 Zaktualizowano o 07:02 25 maja 2023

  • 41-letnia zdobywczyni nagrody Grammy i jej 68-letnia matka rozmawiają w domu Britney w Los Angeles
  • Spotkanie zajęło trochę czasu, ponieważ para ostatnio dużo się komunikuje
  • Mąż Britney, 29-letni Sam Asghari, był obecny na spotkaniu poświęconym budowie mostu.Britney Spears ponownie spotkała się ze swoją mamą, Lynn, po raz pierwszy od lat w środę.

Zdobywczyni nagrody Grammy piosenkarka i jej matka spotkały się w swoim domu w południowej Kalifornii, a matka i córka spędziły pół godziny nadrabiając zaległości, podało źródło. TMZ.

Według raportu outletu, The Oops! … She Did It Again , artystka była „na tyle akceptowalna, że ​​​​wpuszczono ją do jej domu i spędziła trochę czasu na nadrabianiu zaległości” podczas zjazdu.

Spotkanie nastąpiło po latach nieporozumień między nimi na temat starej opieki, którą Britney żyła pod rządami męża Lynn i ojca Britney, Jamiego, do końca 2021 roku.

TMZ donosi, że Lynn przyleciała z rodzinnej Luizjany na lotnisko w Los Angeles w środę wczesnym rankiem i została zabrana do rezydencji menadżera Britney, Cady’ego Hudsona. Stamtąd zabrała Ubera do domu, który piosenkarka dzieli z mężem, Samem Asghari, lat 29.

Najnowsze: 41-letnia Britney Spears spotkała się ponownie ze swoją mamą, Lynn, po raz pierwszy od lat w środę
41-letnia zdobywczyni nagrody Grammy i jej mama spotkali się w swoim domu w południowej Kalifornii, a matka i córka spędziły pół godziny nadrabiając zaległości, mówi źródło TMZ.

Britney wiedziała, że ​​jej mama przyjedzie z wizytą, ale nie wiedziała dokładnie kiedy, jak podało źródło. Źródło podało, że Britney i jej matka spędziły razem około pół godziny, zauważając, że Asghari również była pod ręką.

Źródło powiedziało TMZ, że Britney i jej mama ostatnio stopniowo zaczynają się ze sobą lepiej dogadywać, a Lyn zdecydowała, że ​​to właściwy czas na osobiste pojednanie.

Źródło podało, że Lynn „zobowiązała się naprawić stosunki z córką”, a środowe spotkanie było krokiem w tym kierunku.

Po tym, jak Lynn wyszła z domu, Britney i jej mąż wybrali się na przejażdżkę, poinformowało źródło.

Zeszłej jesieni Britney Lynn przejrzała post w mediach społecznościowych po tym, jak jej mama kazała jej odblokować ją na Instagramie.

Toksyczna artystka napisała w październiku: „Mamo, przyjmij przeprosiny i idź się pieprzyć!!! I do wszystkich Doktorów, którzy łaskoczą mój mózg… Modlę się, abyście spłonęli w piekle!!! Pocałuj moją matkę w dupę!!!! ’

W swoim pierwszym poście Britney przywołała swoją historię medyczną i traumatyczne doświadczenia, które miała w stosunku do swoich krewnych.

„Przez 13 lat co tydzień musiałem odwiedzać lekarzy, aby przypomnieć sobie moją przeszłość, co pogorszyło sytuację!!!” Powiedziała. „Jeśli chodzi o całą moją rodzinę, w tym mojego brata, siostrę, kuzynów, ciotki, wujków i całą publiczność… byli naćpani lub pijani poza zasięgiem wzroku!”

Napięcia: matka i córka spędziły trochę czasu nadrabiając zaległości po latach sporu między nimi, wynikającego z długoletniej opieki nad Britney. Lynn i Jamie Spears sfotografowani w Los Angeles w 2012 roku
Retrospekcja: Britney Spears i jej matka Lynn są fotografowane w hotelu Beverly Hills w lutym 2001 roku
Uzdrowienie: Britney i jej matka ostatnio bardzo się do siebie zbliżyły, a Lynn zdecydowała, że ​​nadszedł czas na osobiste pojednanie
BRZMIENIE: Zeszłej jesieni Britney Lynn przejrzała post w mediach społecznościowych po tym, jak jej mama kazała jej odblokować ją na Instagramie

Przepraszam! … [she] Nie współpracowała… nawet w Ameryce, kraju wolnych!!!! ’

Po tym, jak jej ojciec Jamie wciąż umieszczał ją „na oddziale psychiatrycznym”, powiedziała Spears, żadna matka nie stanęła w jej obronie.

Komentując jeden z… postów piosenkarki Baby One More Time na temat jej pretensji do rodziny, Lynn przeprosiła Britney i zażądała, by ją odblokowała.

„Bardzo mi przykro z powodu twojego bólu!” Powiedziała. Żałuję od lat! Bardzo cię kocham i tęsknię! Powiedziała. Proszę, otwórz się przede mną, żebym mogła porozmawiać z tobą osobiście! Britney, w głębi duszy wiesz, jak bardzo cię kocham i tęsknię! Przepraszam za wszystko, co cię zraniło!

W sierpniu 2022 roku Lynn udostępniła zdjęcie, na którym śmieje się z Britney w lesie, wraz z podpisem mówiącym, że zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby ją wesprzeć i że ma nadzieję na rozmowę twarzą w twarz. Z nią, aby uspokoić problemy.

„Britney, przez całe twoje życie robiłem wszystko, co w mojej mocy, aby wspierać twoje marzenia i życzenia!” — powiedział Lynn. Poza tym zrobiłem wszystko, żeby ci pomóc! Nigdy się od ciebie nie odwrócę!

Dodała: „Twoje odrzucenie niezliczonych razy, kiedy latałam i telefony, doprowadzają mnie do rozpaczy! Próbowałem wszystkiego. Tak bardzo cię kocham, ale to tylko ty i ja, twarzą w twarz, na osobności”.

w lipcu 2022 r. Britney powiedziała, że ​​Lynn odegrała kluczową rolę w zaplanowaniu jej przymusowego popełnienia przestępstwa przed rozpoczęciem konserwatorstwa w 2008 roku.

Lynn skomentowała Britney: „Bardzo mi przykro z powodu twojego bólu!” Żałuję od lat! Bardzo cię kocham i tęsknię!
Wspomnienie: W sierpniu 2022 roku Lynn udostępniła swoje zdjęcie, na którym śmieje się z Britney w lesie, z podpisem mówiącym, że zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby ją wesprzeć i prosząc o spotkanie z nią osobiście

„To wszystko było zaplanowane, a ty zachowujesz się, jakbyś nie wiedział, co się dzieje!” Britney opowiedziała matce o serii wydarzeń.

Britney powiedziała w aplikacji Notes, że Lynn była z nią, zanim została zawieszona do 5150; Usunęli nawet jej zdjęcia z domów rodzinnych.

„Czy mówiłem im każdego ranka, kiedy próbowałem znaleźć kawę, że w kuchni nie ma moich zdjęć, tylko Maddie i Jamie Lynn???” powiedziała Britney. „Każdego dnia kładłem przed sobą wasze zdjęcie… i każdego ranka odkładaliście je, zanim wstałem”.

Spotkanie miało miejsce około półtora roku po tym, jak Britney odmówiła spotkania się z Lynn po tym, jak przyleciała z rodzinnej Luizjany do Los Angeles, próbując zadośćuczynić.

Źródło podało: „Britney nawet nie wpuściła Lynn do swojego domu”. Strona szósta W listopadzie 2021. Przez kilka dni Lyn próbowała odwiedzić, ale Britney po prostu ją odrzuciła.

Wcześniej w tym miesiącu Britney powiązała opiekę nad matką w poście na Instagramie.

Powiedziała: „Mój tata mógł rozpocząć powiernictwo 13 lat temu… ale ludzie nie wiedzą, że to moja mama podsunęła mu ten pomysł”. „Nigdy nie cofnę tych lat”.

Kontynuowała: „Potajemnie zrujnowałeś mi życie… więc weź to całe„ Nie mam pojęcia, co się dzieje ”i przestań się pieprzyć!!!! DOKŁADNIE WIESZ, CO ZROBIŁEŚ… mój tata nie jest wystarczająco mądry kiedykolwiek rozważyć konserwatorstwo.

READ  Fani Gartha Brooksa pakują stadion ochronny na imprezę w Birmingham

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.