Brown może w końcu będzie musiał ściąć Bakera Mayfielda, a potem patrzeć, jak ląduje w Pittsburghu

Obrazy Getty

W 2017 roku Brown został zamieniony na Texas rozgrywającego Brocka Osweilera. Browns dostali drugą rundę za swój problem, ponieważ brali gwarantowaną pensję w wysokości 16 milionów dolarów od Houston Books.

Pięć lat później Brown być może będzie musiał zastosować podobną kreatywność do gwarantowanej pensji w wysokości 18,8 miliona dolarów należnej swojemu rozgrywającemu Baker Mayfield. Nawet wtedy może to nie wystarczyć, aby powstrzymać ich od samego cięcia.

Niedawno doniesiono, że Brown nie chciał wybrać Mayfielda w pierwszej rundzie. Mam nadzieję, że nie chcą też drugiej, trzeciej czy czwartej. Ponieważ tylko garstka zespołów twierdzi, że jest to pierwszy ogólny wybór w drafcie 2018, Brown być może będzie musiał w najlepszym razie zaakceptować niską selekcję, aby porzucić swoją wypłatę.

W pewnym momencie Brown może w rzeczywistości być zmuszony do wybrania niskiego poziomu, aby przenieść się z Mayfield i większość, jeśli nie całość swojego kontraktu. (Brown być może będzie musiał zapłacić sporą część 18,8 miliona dolarów, aby tak się stało.)

Wszyscy wiedzą, że Brown trafił do Mayfielda. A jedyne miejsce, do którego chciał się udać – kucyki – nie. Nawet jeśli na przykład Seahawks, The Lions czy Falcon okażą zainteresowanie, Mayfield może jasno powiedzieć, że nie jest zainteresowany grą dla żadnej z tych drużyn.

W tym przypadku ma młotek. Zarabia 18,8 miliona dolarów, bez względu na wszystko. Brown mógłby w końcu zostać zmuszony do zwolnienia go, gdyby dał jasno do zrozumienia, że ​​w końcu odmówi przyjęcia nowego zespołu.

Brown z pewnością nie chce, żeby to robili. Na początek rzuciłby się do Pittsburgha, co zapewniłoby mu minimalną roczną pensję w wysokości 1,035 miliona dolarów i zobowiązał Browna do 17,765 miliona dolarów. Natychmiast stał się najlepszym wyborem na wykresie głębokości Steelersa.

READ  Lewis Hamilton wzywa do zmiany w Formule 1 po tym, jak Nelson Piquet użył rasistowskich obelg

Poczuje się upokorzony. Będzie miał motywację. Mike Tomlin, który ma talent do utrzymywania trudnych postaci we właściwym kierunku, będzie mógł mu pomóc.

Dla Browns wyzwaniem staje się znalezienie zespołu, który wymieni się na Mayfield i taki, który Mayfield chętnie zaakceptuje wymianę. Nawet bez klauzuli o braku handlu drużyny nie będą skłonne do wymiany z rozgrywającym, który nie chce tam być.

W końcu Brown może nie mieć innego wyjścia, jak odciąć Mayfield. Być może będą musieli zaakceptować, że jest to dodatkowy koszt handlu Deshaun Watson przed rozstrzygnięciem sprawy Mayfield.

Koszt gwarancji może być bardzo wysoki. W tym, co będzie ostatnim meczem Mayfielda dla Browns, zobacz, jak Pittsburgh przytula Bena Roethlisbergera w jego ostatnim meczu dla Steelers. Dzięki tej defensywnej, operacyjnej grze i sztabowi trenerskiemu Mayfield mógł ostatecznie zakończyć 10-letnią karierę w Pittsburghu podobnym pożegnaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.