Bruce Springsteen i E Street ogłaszają trasę koncertową w 2023 r.

zgodnie z oczekiwaniami, Bruce Springsteen E Street Band powróci na trasę na początku 2023 r., aby rozpocząć serię koncertów w Stanach Zjednoczonych, które zostaną ogłoszone w lutym, a następnie na europejskich stadionach rozpocznie się 28 kwietnia w Barcelonie, a druga trasa po Ameryce Północnej rozpocznie się w sierpniu.

Said Springsteen: „Po sześciu latach nie mogę się doczekać spotkania z naszymi wspaniałymi i lojalnymi fanami w przyszłym roku. Nie mogę się doczekać, aby ponownie dzielić scenę z legendarnym zespołem E Street Band. Do zobaczenia w przyszłym roku – i nie tylko”.

Planowane europejskie stacje to Barcelona, ​​Dublin, Paryż, Ferrara, Rzym, Amsterdam, Landgraaf, Zurych, Düsseldorf, Göteborg, Oslo, Kopenhaga, Hamburg, Wiedeń, Monachium i Monza. Dodatkowe miasta i oferty w Wielkiej Brytanii i Belgii zostaną ogłoszone później.

Daty na rok 2023 to pierwsze występy na żywo Springsteen i E Street Band od zakończenia ich 14-miesięcznej światowej trasy koncertowej „The River” w Australii w lutym 2017 roku. Grupa ostatnio wystąpiła publicznie w „Saturday Night Live” w grudniu 2020, gdzie wykonali dwa utwory ze swojego najnowszego albumu studyjnego „Letter to You”.

W zeszłym roku Springsteen, który na początku trasy będzie miał 73 lata, wypuścił film grupy „Legendarne koncerty bez broni nuklearnej 1979” i współpracował z prezydentem Barackiem Obamą nad książką „Insurgents: Born in the United States” oraz Odtworzył swój program „Springsteen on Broadway” Aby pomóc w ponownym otwarciu kin w Nowym Jorku zeszłego lata.

Członkami E Street Band są: Roy Bittan – fortepian, syntezator; Nils Lofgren – gitara i wokal. Patti Silva – gitara, wokal; Gary Talent – gitara basowa; Stevie Van Zandt – gitara, wokal; i Max Weinberg – perkusja; z Soozie Tyrell – skrzypce, gitara, wokal; Jake Clemons – saksofon; Charlie Giordano – konsole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.