Bruce Willis „odchodzi” po diagnozie afazji Nowości

Bruce Willis W oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych jego rodzina powiedziała, że ​​„trzymał się z dala” od swojej kariery aktorskiej po zdiagnozowaniu u niego afazji, co prowadzi do utraty zdolności rozumienia i wyrażania mowy.

„Niesamowitym fanom Bruce’a, jako rodzina, chcieliśmy podzielić się tym, że nasz ukochany Bruce ma pewne problemy zdrowotne i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze” – czytamy w oświadczeniu. „W wyniku tego i przy tak dużym namyśle Bruce odchodzi z kariery, która tak wiele dla niego znaczyła”.

67-letnia gwiazda filmowa jest najbardziej znana z roli Johna McClane’a w kultowym filmie umrzeć ciężko Działalność franczyzowa. Oryginalny film z 1988 roku uczynił Willisa gwiazdą kina i akcji po tym, jak był znany przede wszystkim jako komik telewizyjny, zwłaszcza w serialach. światło księżyca (1985-89), za który zdobył Emmy w 1987 roku. Kolejną Emmy zdobył w 2000 roku za rolę gościnną w przyjaciele.

„Jestem bardzo zasmucony tą wiadomością”, Larry Gordon, producent umrzeć ciężko Kontynuacja 1990, z narracją Hollywoodzki reporter. „Bruce jest dobrym przyjacielem i wspaniale było z nim pracować umrzeć ciężko 1 A 2. Filmy nie mogą być trudniejsze do nakręcenia i przetrwania dla aktora. Jest wybitnym profesjonalistą i odważnym człowiekiem.”

Willis zagrał w takich przebojowych filmach Piąty element (1997), katastrofa (1998) i Szósty zmysł (1999). Inne klasyki Willis obejmują Ostatni zwiadowca (1991), śmierć stała się nią (1992) Pulp Fiction (1994) i 12 małp (1995). W ostatnich latach Willis zagrał w filmach niskobudżetowych, mimo że występował w nich szkło (2019), kontynuacja M. Niezniszczalny. W 2018 był na gorącym fotelu Komedia Central Grill Bruce Willis. W tym przezabawnym wydarzeniu komik wziął, jak ich przedstawił.

„To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i głęboko doceniamy twoją nieustanną miłość, sympatię i wsparcie” – powiedziała rodzina Willis w swoim oświadczeniu. „Przechodzimy przez to jako silna jednostka rodzinna i chcieliśmy zaapelować do jego fanów, ponieważ wiemy, ile on dla ciebie znaczy, tak jak ty dla niego. Jak zawsze mówi Bruce: „Przeżyj to” i razem zamierzam to zrobić. Love, Emma, ​​Demi, Rumer, Scout., Tallulah, Mabel i Evelyn.

READ  Thomas Markle nie ogląda „Harry'ego i Meghan”, skupiając się na zdrowiu

Rok temu reżyser James Colin Brisack nakręcił filmy Willisa Przetrwaj w grze A Fort Z powrotem w Portoryko. Aktor pamięta, że ​​był w dobrym nastroju i ma tradycję zwijania stron po nakręceniu sceny i strzelania do nich jak do kosza na śmieci. Reżyser woła: THR: „On i ja dobrze się przy tym bawiliśmy. Oboje rywalizowaliśmy, aby zobaczyć, kto może zrobić więcej koszy. Dużo się śmiał. Ja się śmiałem. To była świetna zabawa”. W poście na Instagramie Bresack chwalony Do Willisa pisze: „Miałem okazję z nim pracować”.

Willis natychmiast zyskiwał popularność w mediach społecznościowych, gdy wiadomości się rozprzestrzeniały, a fani dzielili się swoim niedowierzaniem i smutkiem z powodu rozwoju.

Aaron Koch i Kim Masters przyczynili się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.