Brutalna zmiana zatapia waleczny powrót: Pingwiny pokonały Caps 4-3

Washington Capitals udali się w sobotę wieczorem do Pittsburgha, aby zmierzyć się z ulubionymi przez wszystkich Pingwinami. A przez ulubieniec wszystkich mamy oczywiście na myśli coś przeciwnego. Ci faceci będą ssać na zawsze.

Ryan Poehling otworzył wynik dla Pens po ucieczce. Chad Rohedl podwoił tę przewagę. Jake Guentzel zdobył trzy. Tom Wilson zdobył czapki na planszy na trzecim miejscu. Jednorazowy gol Alexa Ovechkina i niechlujny gol Dylana Stroma zremisowały. Anthony Mantha w zasadzie zadedykował zwycięzcę Evgeni Malkinowi.

Pingwiny wygrały mecze 4:3.

  • Jeszcze zanim gra się rozpoczęła, opublikowano bardzo duży rosyjski raport, w którym to stwierdzono Jewgienij Kuzniecow Najwyraźniej poprosił o handel i zrobił to po raz pierwszy od dwóch lat. Powinieneś przeczytać nasz post na ten temat.
  • Czułem, że w pierwszej połowie obrońcy mieli dużo lepsze okazje do zdobycia gola. Caps mieli naprawdę trudności z wyprowadzeniem krążka ze swojego obszaru, a kiedy już to zrobili, było wiele rzeczy wchodzących w strefę ofensywną. Caseya Desmitha Bardzo dobrze czuł się w swojej siatce.
  • Stampeda w Pittsburghu Aleks Owieczkin Z Caps ustawiliśmy inną grę o władzę niż myślę, że każda inna drużyna w NHL. Nie stosują się w pełni do oznaczania postaci, które widzieliśmy w innych drużynach, ponieważ ustawili bardziej kształt rombu, który miesza się ze zwykłymi pasami podań, nie usuwając całkowicie kary z gry. Nie jestem w 100 procentach pewien jego skuteczności, ale interesujące jest obserwowanie, jak Ovi próbuje to rozpracować.
  • nie lubię widzieć Sony Milano Poza składem, ale dobrze widzieć Aleksy Brutas Miał szansę na pierwszą szóstkę. Mamy nadzieję, że zobaczymy jej więcej, gdy Milano będzie leżało na półce. Myślę, że ma niewykorzystany potencjał ofensywny, który nigdy nie zostałby dorównany, gdyby spędził całą swoją karierę na szlifowaniu go w czwartej klasie.
  • O mój Boże, czy Desmith odchodził od zmysłów w tej grze na niektórych etapach, czy co? Długopisy nie były nawet blisko czapek przez zdecydowaną większość drugiej tercji, ale wygląda na to, że wywołały drugie nadejście Jaroslava Hallaka z 2010 roku.
  • Rasmusa Sandina Na lodzie strzelił jeszcze dwa gole. Nie jestem pewien, czy był bezpośrednio odpowiedzialny za którekolwiek z nich, ale jednak. On też wdał się w bójkę i nie poszło jej dobrze. nie lubię Josha Archibalda Skorzystaj z tamtejszej sytuacji w ten sposób. Wiesz, że nie odpowiada na dzwonek, jeśli go o to poproszono Toma Wilsona zrobić to samo.
  • Aleks Owieczkin Strzelił 42. gola w sezonie i 822. w swojej karierze. Jak już wszyscy wiecie, to jest wygrana. The Pens uhonorowali go na arenie za wyprzedzenie Gordiego Howe’a na liście wszech czasów.
  • Powrót był naprawdę zabawny, ale niestety ten powrót nie zakończył się tak wspaniale Antoni Manta Zapomniałem jak się gra w hokeja. Przynajmniej Hershey Bears wygrali i zapewnili sobie miejsce w play-offach AHL.
READ  Lista 30 najlepszych prognoz na sezon 2023 Los Angeles Angels

Caps rozpoczną się w niedzielę, a następnie nie zagrają ponownie aż do środy u siebie z New York Islanders. Ostatni odcinek jest tutaj.

Główne zdjęcie dzięki uprzejmości @mood_jude / Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.