Bulls’ Zach Lavigne (kolano) opuści pierwszy sezon przeciwko Heat

Bramkarz Chicago Bulls Zach Lavigne Według Bulls PR, przegapił pierwszy mecz w sezonie zasadniczym w meczu z Miami Heat w środę wieczorem.

Jego nieobecność nie była spowodowana niepowodzeniem, ale raczej zarządzaniem obciążeniem kolana, powiedziała Lavigne dziennikarzom po środowej porannej strzelaninie w Miami.

Nie był pewien, gdzie umieścić go w piątkowym meczu z Washington Wizards, prowadząc jeden po drugim przed sobotnim otwarciem drużyny z Cleveland Cavaliers.

Lavigne, który w zeszłym sezonie podpisał pięcioletni kontrakt o wartości maksymalnie 215 milionów dolarów, w drugiej połowie sezonu 2021-22 grał przez przedłużoną bolesność kolana, zanim w maju przeszedł operację artroskopową kolana. Jednak on i Bulls konsekwentnie wyrażali zaufanie do swojego zdrowia od początku obozu treningowego, a LaVine grał w pierwszych trzech meczach przedsezonowych drużyny, osiągając średnio 21,8 minuty na mecz przed wyjściem z finału.

Niedawno po treningu w piątek, Lavigne po raz kolejny potwierdził swoje zaufanie do swojego zdrowia po zakończeniu sezonu przygotowawczego.

– Czuję się dobrze – powiedział wtedy. „Myślę, że najważniejsze było to, aby nie odczuwać żadnych bólów i być w stanie naprawdę wyjść i bawić się bez żadnych zobowiązań w moim umyśle… Cieszę się, że czuję się lepiej”.

LaVine zdobył All-Star w ciągu ostatnich dwóch sezonów i średnio 24,4 punktu za 47,6% strzelania w 67 meczach w zeszłym sezonie. Byki są już bez posterunku Basen Lonzo Rozpocząć sezon w trakcie rekonwalescencji po operacji kolana w okolicach rozpoczęcia zgrupowania.

READ  Ohio dominuje w Wisconsin, 52-21 lat, w pierwszym meczu Big Ten Play

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.