Burmistrz Wenecji patrzy na surfujących „Idiotów” nakręconych wzdłuż Canale Grande | Wenecja

burmistrz Wenecja Powiedział, że szuka „dwóch aroganckich idiotów”, których sfilmowano lecąc wzdłuż Canale Grande na zmotoryzowanych deskach surfingowych.

Młodzi mężczyźni byli widziani unikając gondoli i autobusów wodnych, gdy przemierzali główną aleję Wenecji w czwartek rano. Scena została nagrana przez wielu oszołomionych widzów.

Jeden z filmów szeroko udostępnianych w Internecie został opublikowany na Twitterze przez Luigi Brugnaro, burmistrza Wenecji.

Ecco dzięki imbecilli prepotenti, który jest fanem beffa della città … kieruj się wszystkimi aiutarci, aby znaleźć również nasze własne armie, które dały się skusić … pilne służenie więcej potencjometra w Sindaci w pełnej liście!
Chi li individua offro una cena! pic.twitter.com/DV2ONO3hUs

– Luigi Brugnaro 17 sierpnia 2022

„Oto dwaj aroganccy idioci, którzy szydzą z tego miasta” – napisał Brugnaro. „Proszę wszystkich, aby pomogli nam ich zidentyfikować i ukarać, nawet jeśli nasze pistolety są naprawdę ostre – burmistrzowie pilnie potrzebują większej władzy w zakresie bezpieczeństwa publicznego”.

Brugnaro powiedział, że „podałby obiad” każdemu, kto mógłby pomóc zlokalizować duet.

Film przedstawiający naruszenie został również udostępniony na koncie na Instagramie Venezia Non è Disneyland, grupy założonej przez młodych Wenecjan w celu edukowania odwiedzających miasto.

Teledysk, który zawierał piosenkę Beach Boys z grającym Surfin’ USA w tle, wywołał powszechne oburzenie. „Wstyd”, napisał jeden z użytkowników Instagrama. – Muszą zostać wystrzeleni z broni na całe życie, Mamma Mia.

Jednak inni uznali, że ich środek transportu jest imponujący. „Też chcę jednego!” Jeden komentator napisał, a inny powiedział: „Czy nie byłoby fajnie, gdybyśmy wszyscy mogli podróżować po Wenecji w ten sposób, nie dając pieniędzy ACTV? [the public transport authority]. „

Władze Wenecji od lat próbują rozprawić się ze złym zachowaniem, a tak zwane „anioły sprawności” patrolują ulice latem i nakładają grzywny na osoby przyłapane na nurkowaniu lub kąpaniu się w kanałach, wędrowaniu topless i karmieniu. w łazience lub upuść śmieci.

Venice Noon Disneyland bacznie obserwuje różne wykroczenia. Pod koniec lipca grupa udostępniła nagranie wideo przedstawiające mężczyznę skaczącego do Canal Grande z mostu, mijając przelatującą łódź.

Brugnaro w zeszłym tygodniu wezwał do „10 dni w więzieniu” dla 33-letniego szkockiego turysty, który został przyłapany na nurkowaniu w kanale.

W 2020 roku francuska turystka została ukarana grzywną w wysokości 150 euro za wiosłowanie wzdłuż Canale Grande na stojącej desce wiosłowej, a dwie kobiety musiały zapłacić po 250 euro za opalanie się w bikini przy kościele Sainte-Stay.

READ  Kontrolowane przez Moskwę obszary Ukrainy w „pozornym” głosowaniu za przystąpieniem do Rosji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.