Byli koledzy z drużyny Chiefs rozdzierają LeSean McCoy i bronią Erica Bieniemy’ego

Były obrońca Chiefs, Laysan McCoy, powiedział, że Eric Beniemi nie miał nic wspólnego z udanym podaniem zespołu podczas pięciu lat, w których Beniemi był koordynatorem ofensywy Chiefs. Wielu byłych kolegów McCoya kwestionowało to.

Jamal Charles, czołowy snob wszechczasów, zwrócił się bezpośrednio do McCoya na Twitterze.

„Muszę się z tobą nie zgodzić, Shady” – napisał Charles. „Bieniemy Trenuj mnie 4 lata temu nauczyłem się wielu rzeczy dla EB i nadal nazywam go niesamowitym mężem i ojcem. Zasługuje na bycie głównym trenerem.”

Inni byli współpracownicy prezydenta nie byli tak uprzejmi.

„Człowieku, schrzaniłem to” – powiedział Tyrann Mathieu, były szef bezpieczeństwa. Ćwierkać skierowane do McCoya.


Były strażnik Chiefs, Jeff Allen, był jednym z tych, którzy przesłali dalej tweet Matthew, podczas gdy były szef ochrony Ron Parker również miał problem z McCoyem.

Tyrek Hill, który przez cztery lata grał w ofensywie koordynowanej przez Beniemiego, a teraz jest w Miami, powiedział, że nieporozumienia między McCoyem i Beniemim zaczęły się, gdy Beniemi poinstruował McCoya, aby mocno trzymał piłkę, żeby nie grzebał.

„Shady szalony EP powiedział mu, żeby wdepnął w tę piłkę”, Hill książki.

Coś w tym może być: McCoy był kapitanem Chiefs przez większą część swojego pierwszego sezonu w Kansas City, ale po dwóch kosztownych przyłożeniach i dwóch porażkach z Chiefs, jego czas gry dramatycznie spadł i nie był aktywny w Super Zespół szefów. Wygrana w pucharze w tamtym roku. Sprawy nie skończyły się dobrze dla McCoya w ataku Bienemy’ego.

READ  Braves ponownie podpisuje Eddiego Rosario — plotki o handlu MLB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.